Sınıftaki hırsız nasıl bulunur?

Saati okutmuşlardır çoktan ayrıca yapılan ayıp yani az insaf aynı sınıftasın her gün yüz yüze geliyosun bu çocukla her gün konuşuyosun aynı havayı konuşup aynı şeylere gülüyosun sınıfta yani sınıf arkadaşının saatini neden çalarsın ki bence sınıftan biri yapmamıştır sınıfa birinin girmediğine emin misiniz?

Kimse girmedi.

Hocam bize de anlatın belki işimize yarar bigün ya da konuyu atar mısınız?

Kankam şimdi sınıfta herkes varken giriyorsun geçiyorsun tahta ortasına başlıyorsun anlatmaya. Arkadaşlar kimin yaptığını biliyorum müdür ve müdür yardımcısı ile anlaştım eğer gün sonuna kadar benim yanıma gelip özür dilemez ise cuma günü kürsüye çıkıp onu ismiyle çağıracağım.

Kankam şimdi sınıfta herkes varken giriyorsun geçiyorsun tahta ortasına başlıyorsun anlatmaya. Arkadaşlar kimin yaptığını biliyorum müdür ve müdür yardımcısı ile anlaştım eğer gün sonuna kadar benim yanıma gelip özür dilemez ise cuma günü kürsüye çıkıp onu ismiyle çağıracağım.
Biraz kötü bir kumar oynarsınız bunu yaparak size söylim.

güzel bi manipilasyon lakin çalan kişi soğuk kanlı ggözüküyo senin onu manipüle etiğini düşünüp getirmeyebilir.

Geri
Yukarı