Siparişler neden iptal edilmiş?

Daha dün ekran kartı alacaktım, satıcıyla anlaştık, ilana koydu benden önce başkası satın aldı, haliyle iptal etmek durumunda kaldı.
Muhtemelen benzer durum olmuştur, aynı ürünün 3 kere satılmasını yoracak başka bir şey bulamıyorum.
Ancak her ne olursa olsun, satıcının bariz şekilde sorumsuz olduğu aşikar.

Daha dün ekran kartı alacaktım, satıcıyla anlaştık, ilana koydu benden önce başkası satın aldı, haliyle iptal etmek durumunda kaldı.
Muhtemelen benzer durum olmuştur, aynı ürünün 3 kere satılmasını yoracak başka bir şey bulamıyorum.
Ancak her ne olursa olsun, satıcının bariz şekilde sorumsuz olduğu aşikar.
Sürekli satış yapan biriyse neden olumlu yorumu yok ?

Sürekli satış yapan biriyse neden olumlu yorumu yok ?

Sürekli satış yapan biri olup olmadığını bilemem hocam.
Söylediğim gibi, kendi başıma da geldiği için olası bir durumu paylaştım sadece.
Onun dışında da özellikle sorumsuz bir satıcı olduğunu belirttim.
Ben olsam almazdım, zira hiçbir şey olmasa bile "sorumsuz" biri, ürünü bile düzgün paketlemeden kargoya verir, sonra bir şey olduğunda uğraş dur.

Eki Görüntüle 576322

Satıcı bunu söyledi doğru mudur ?
Kesin doğru diyemeyiz ama makul,elden satış olunca sahibinden otomatik kaldırmıyor ilanları,get ilan açılıp eldende satılabilir.Siz içinize sinmiyorsa yinede almayın
O iş daha çok karşılıklı güvene dayanıyor. Şu ana kadar o şekilde 8-9 civarı kargo gönderdim henüz parayı göndermeyen çıkmadı. Ne zaman patlayacak bende bekliyorum.
Sıkıntılı hiç alma daha iyi
Evet arkadaşlar satıcı dolandırıcı çıktı saat başı tüm ürünleri satışdan kaldırıp yenilerini yüklüyor. Alacağım ürünüde attığım mesajdan sonra kaldırdı. Allahdan ben ayık çıktım yoksa gitmişdi. Dolandırıcılıktan raporlaya bilirsiniz.
Yalnız bu dolandırıcılığa kesin kanıt değil sakin,ve biraz dikkat et bence konusurken,adamın anlattıkları imkansız değil,elinde olmayan ürünleri kaldırıp yenisini koyuyor olabilir,bu dolandırıcı olduğu anlamına gelmez.Öylede olabilir ama kesin kanıt olmadan bu kadar net hüküm verme buralarda sonra sen sıkıntı yaşarsın.Almazsın olur biter

Son düzenleyen: Moderatör:
1590832176267.png

aynı monitörü

Yeni konular

Geri
Yukarı