Çözüm Sistem neden "KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE" hatası veriyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kurban7

Picopat
Daha fazla  
Sürekli KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE mavi ekran hatası alıyorum. Anlayan biri dump dosyasına bakabilir mi? Neden hata veriyor? dmp

Sorunun çözümü: Sorun SSD diskten dolayıymış. Sıfır SSD olmasına rağmen kalitesiz markalarda bu tarz problemler oluyormuş. Kaliteli bir SSD taktıktan sonra sorunum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi yaptım Memtest86 testi yaptım hatta çalıştığından emin olduğum farklı bir RAM'le de denedim sonuç aynı. Driverlar güncel Windows güncel. Vakit buldukça diğer donanım parçalarını da deneyeceğim.

Dosyalar'da güncel değil görünüyordu, yeni dosyaları upload et.
Upload ettim dosyayı. dmp

Sürekli KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE mavi ekran hatası alıyorum. Anlayan biri dump dosyasına bakabilir mi? Neden hata veriyor? dmp

Sorunun çözümü: Sorun SSD diskten dolayıymış. Sıfır SSD olmasına rağmen kalitesiz markalarda bu tarz problemler oluyormuş. Kaliteli bir SSD taktıktan sonra sorunum çözüldü.

Sorun SSD diskten dolayıymış. Sıfır SSD olmasına rağmen kalitesiz markalarda bu tarz problemler oluyormuş. Kaliteli bir SSD taktıktan sonra sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı