KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE hatası neden olur?

Yok.Sadece PC çok çalıştıktan sonra boşluk tuşuna basıyorum ve BSoD.

Ama tabii oyunda bir şeyden kaçarken ki heyecanla basınca.

Tam heyecanlı yeri işte.

Evet.Ama evde kendim yapamicam.

Aslında BIOS ayarlarından discrete ayarını UMA Only'e çevirmiştim harici ekran kartı çalışmasın diye, sorun yine düzelmedi ve otomatikman açılıyor discrete sonrasında konudan ayrıldılar hemen.

Aslında BIOS ayarlarından discrete ayarını UMA Only'e çevirmiştim harici ekran kartı çalışmasın diye, sorun yine düzelmedi ve otomatikman açılıyor discrete sonrasında konudan ayrıldılar hemen.
Efenim bu canavarı mecbur servise vericeksiniz yoksa oyun ekran kartınızın ömrü benim NVİDİA GeForce GT 520m kartımdan kısa olur.

Efenim Hyuga bu forumun Adminlerinden biri.Farklı konularada yoğunlaşması lazım.

Hocam Aygıt yöneticisinden devre dışı bıraksaydınız.

Son düzenleme:
Size çözüm sunmaya çalıştık. Dediklerimizi uygulamadınız, dediklerimizi unuttunuz. Bu sorunun sebebi ekran kartı. Wi-Fi sürücüsünün donanım kimliğini at en azından ona bakayım.

Geri
Yukarı