Sistem toplama önerisi

Bütçem kasa için 20k ama ben gidip kendim almak istiyorum İtopya Gaming gen TR vb siteler var çok güzel kasalar var fakat geldiğinde bir sorun olur mu veya nasıl kasa kurulacak kablo işlemleri falan çok anlamam o yüzden gidip almak istiyorum.

Hocam bunun için gidip pahalı sistem alacaksın ekran kartı ayrı geliyor sadece buradan yardım ederler sana.

Bütçem kasa için 20k ama ben gidip kendim almak istiyorum İtopya Gaming gen TR vb siteler var çok güzel kasalar var fakat geldiğinde bir sorun olur mu veya nasıl kasa kurulacak kablo işlemleri falan çok anlamam o yüzden gidip almak istiyorum.

Sadece ekran kartını ve güç kablosunu siz takıyorsunuz bir de arkada guc butonu var onu da açtıgınız zaman direk çalışır, ayrıca kasa geldiğinde sıkıntı olacağını sanmıyorum sadece kasa geldiğinde kargoda hasar varsa almayın tutanak tutturursunuz bu da çok istisnadır olacağını sanmıyorum.

RAM'ler 3200MHz, PSU desen Bronze+, ekran kartı 4060 bir de 8 GB versiyonu, işlemci de pahalı değil ve anakart en iyisi değil. Bu bilgisayarın 51k olmasının sebebi nedir? Bir yerde koltuk masa takımı falan seçili de ben mi görmüyorum acaba?

Önerim:
RTX4060 R5 5500

Bundan sonra 3060 falan var ve 1000TL daha pahalı gördüğüm için eklemiyorum

H

RAM'ler 3200MHz, PSU desen Bronze+, ekran kartı 4060 bir de 8 GB versiyonu, işlemci de pahalı değil ve anakart en iyisi değil. Bu bilgisayarın 51k olmasının sebebi nedir? Bir yerde koltuk masa takımı falan seçili de ben mi görmüyorum acaba?

Önerim:
RTX4060 R5 5500.

Bundan sonra 3060 falan var ve 1000TL daha pahalı gördüğüm için eklemiyorum.

Hocam 51 k yı nerede gördün.

Geri
Yukarı