Çözüldü Sistemden virüs nasıl temizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wh1te

Decapat
Daha fazla  
Dün bir akılsızlık edip crack bir dosya indirdim. Haliyle cezamı da çekiyor. Dün gece antivirüslerin Windows güvenlik ve Malwarebytes bulduğu tüm her şeyi temizledim ama hala internet tarayıcımdan YouTube, Google ve Facebook hesaplarımın yönetim merkezi otomatik açılıyor. Ne yapmam gerek? Bu virüsü nasıl kaldıracağımdan emin olacağım?
Açılan sayfalar:

1715355460272.png

1715355489048.png

1715355435332.png

Çözüm
Cihazınıza Kaspersky yükleyip tam tarama gerçekleştirin. Virüsleri tespit edecektir, ardından virüsleri sildikten sonra hesaplarınızı kurtarıp, hesaplarınızda 2 aşamalı doğrulama açın, güvende olursunuz.
Kaspersky ile tam taramayı yaptım ve bulunan tüm virüsleri temizledim. Daha şimdi foruma girmeden önce tekrardan Facebook, YouTube ve Google hesabımın yönetim merkezi açıldı.

Hesaplarımın hepsi ekstra olarak telefon onayı isteyen türden.

Ayrıca Brave kullanıyorum ve arama yaptığımda Yahoo ile aratıyor ben istemesem de.

Brave kullanıyorsan ayarlardan sağ üstten yazarak bile kolayca bulursun. Çözmüşsün ama olsun ben resim de atayım. Başka girenler olursa konuya hemen yapar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (96).png
    Ekran Görüntüsü (96).png
    293,6 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı