Çözüldü Sistemi güç tuşundan kapatıp fişten çektikten sonra oyunlar yüklü gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emir50

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte A320M-H.İşlemci:Ryzen 5 5600.Ekran kartı:Asus Tuf Gaming GTX1650.Ram:G.skıll 3200mhz 8x2.Güç kaynağı:Sharkoon SHP650 V2 650 W
Meslek
Öğrenci
PC açılırken anakartın markasının falan yazdığı kısımda takılı kaldı sonra bilgisayarı güç tüşündan kapadım ve fişten çektim, PC açılırken sorunlar gideriyor gibi bir yazı çıktı ve açıldıktan sonra yüklü olan oyinlar yüklü değilmiş gibi gözüküyor. Ne yapmam lazım?

Çözüm
O kadar bilgim yok. O zaman şunu deneyin.
Steam açın sol üstten steam'a basın.Ayarlar deyin. Gelen ekrandan "indirmeler" sekmesine basın.
"Kütüphane klasörleri" ne basın. Yukarıdan + kısmından steam klasörleri nereye kayıtlıysa orayı seçin. Ben problemi öyle çözmüştüm.
Hocam direkt bilgisayarımdan diskleri kontrol eder misiniz? Steam veya Epic'in klasörlerinde hala oyunlar duruyorlar mı diye.

Hocam şimdi direkt disk gözükmüyor çıkar tak yapsam düzelir mi acaba?

Hocam şimdi direkt disk gözükmüyor çıkar tak yapsam düzelir mi acaba?
Burada diskler mi gözükmüyor?
1681925831432.png

Steam açın sol üstten steam'a basın.Ayarlar deyin. Gelen ekrandan "indirmeler" sekmesine basın.
"Kütüphane klasörleri" ne basın. Yukarıdan + kısmından steam klasörleri nereye kayıtlıysa orayı seçin. Ben problemi öyle çözmüştüm.

Çözüm
Steam açın sol üstten Steam'a basın. Ayarlar deyin. Gelen ekrandan "indirmeler" sekmesine basın.
"Kütüphane klasörleri" ne basın. Yukarıdan + kısmından Steam klasörleri nereye kayıtlıysa orayı seçin. Ben problemi öyle çözmüştüm.

Hocam tüm cevaplarınız için çok teşekkür ederim, diskleri çıkarıp geri taktım sorun düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı