Sıvı Soğutma Önerisi

3999 değil mi hala? Ben de bu fiyattan aldım.

AQUAFUSION ADV 360 da güzel görünüyor beyazı fena değil. İlla performans istiyorsanız (ve siyah olması sorun değilse) atılan LIQMAXFLO 360 çok iyi ve çok sessiz.
enermax hakkında da 360R modelindeki gibi sıkıntılar yaşanmış zamanında msi kadar o da ürküttü fikriniz nedir?

Takım olsun diye ben msi alırdım ancak zoomflow da iyi.
msilar hakkında bilginiz var mı pompa ve fanlar ne derece sesli kağıt üzerinde bakarsak pf360 maşallah hava akışı da pompa rpmi de corsair in bile önünde ama ben pek memnun kalamadım kısa deneyimimde

Cougar hakkında bilgim yok ama dediğiniz msi modeli E serisi için sıkıntılı. Sizin söylediğiniz model gayet iyi LS720 WH olsaydı gayet iyidi ama.
kesinlikle aynı fikirdeyim ls720 içime oturdu stok bittiğini gördüğüm andan itibaren

silverstone hakkında bilgim yok hocam.
COOLER MASTER MASTERLIQUID 360 BEYAZ CORE ARGB hakkında bilginiz var mı önceden pek de olumlu yorumları yokmuş genel olarak cooler masterın gördüğüm kadarıyla ama

COOLER MASTER MASTERLIQUID 360 BEYAZ CORE ARGB hakkında bilginiz var mı önceden pek de olumlu yorumları yokmuş genel olarak cooler masterın gördüğüm kadarıyla ama

Coolermaster'dansa msi daha iyidir. Silverstone iyi olabilir bir bilgim yok bilen biri varsa yazar.

enermax hakkında da 360R modelindeki gibi sıkıntılar yaşanmış zamanında msi kadar o da ürküttü fikriniz nedir?

Evet Enermax'in eski ürünleri kötü deneyimler yaşatmış. Firma kendini toparlayıp geldi diyorlardı yurtdışı incelemelerinde ama içinize sinmediyse almayın. LIQMAXFLO 360 kendim de kullanıyorum fakat 1.5-2 hafta kadar oldu alalı. Hani 6 ay sonra eski seriler gibi tıkanma sorunu vs. yaşatır mı bilemiyorum. Sanmıyorum o ayrı.

Başka bir alternatif. Aylardır Frozen Notte 240 kullanan arkadaşım var. R7 7700'ü buz gibi tutuyor, hiç şikayet etmedi. 360 da eminim ki daha başarılıdır. Ayrıca oldukça çekici görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı