Sivilceler nasıl geçer?

Tecnoadsız

Hectopat
Daha fazla  
16 yaşındayım doktora da gittim krem falan verdi sivilcelerin bazılarını iyileiyileştiren fakat küçük küçük çenemde ve altında siyah nokta var. Bir de doktor kükürtlü sabun verdi.
Acaba sivilceleri ve siyah noktalar nasıl geçer ?

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeş bendede zamanında çok sivilce atardı hakiki (GERÇEK) bir elma sirkesi al pamukla yüzünün veya sivlce çıkan yerlerine sür benimde sivilcem çoktu hala var ama eskisi gibi ağrı dağı kadar büyüklüğünde yok sadeceufak ufak siyah nokta gerçekten etkilidir denemelisin ilaçla kremle yapman hem cilde zarar hemde kimyasal madde içerir

kardeş bendede zamanında çok sivilce atardı hakiki (GERÇEK) bir elma sirkesi al pamukla yüzünün veya sivlce çıkan yerlerine sür benimde sivilcem çoktu hala var ama eskisi gibi ağrı dağı kadar büyüklüğünde yok sadeceufak ufak siyah nokta gerçekten etkilidir denemelisin ilaçla kremle yapman hem cilde zarar hemde kimyasal madde içerir
Bu söylediğini denedim fakat cildimi kızarttı ve yaktı sonra bu yöntemi bırakmak zorunda kaldım
Maske yapabilirsin ve sıcak su buharına tutup verilen kükürtlü sabunla yıkayabilirsin.
Bu söylediğinizi deneyeceğim

Bu söylediğini denedim fakat cildimi kızarttı ve yaktı sonra bu yöntemi bırakmak zorunda kaldım
Yapmayın zaten asit olduğundan yakar ama seyreltme yöntemiyle küçük sivilcilerde etkilidir. Direkt uygulanmaz, her kişinin cildi de dayanmaz direkt maruz bırakmaya.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı