Siyah beyaz artifact çıkıyor

Drois

Kilopat
Daha fazla  
RAM
GSkill RipjawsV 16GB(1x16) Siyah 3200MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
Crucial P3 1 TB 3500/3000 MBs NVMe M.2
Ekran kartı
Inno3D RTX3060 Twin x2 12GB 192Bit GDDR6
Anakart
Asus B450M-Dragon 4400MHz
İşlemci
Ryzen 5 5500
Kendi yüklediğim videoda gözüktüğü gibi siyah beyaz artifact sorunu yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar,

Bu sorunu bende yaşıyorum benim ki sadece tarayıcıda oluyor bilmiyorum sizin de öyle mi
ve bende bu sorun hakkında bir konu açmıştım donanım hızlandırmayi kapattıginda çözülür demişlerdi denemedim şu anda bilgisayarım servisde sana katkisi olur belki bu sorunu yaşayanlar arttı gibi geliyor ve yaşayanları çoğu 3060 modelinde yaşıyor benimkide 3060 yani sorunun garanti bir çözümü yok galiba yazılımsal olabilir çünkü ben ekran kartını alalı 2 ay oluyor ve yeni bir ekran kartının hemen bozulacağını sanmıyorum yarın ekran kartında servise vereceğim sorunun donanımsal mi yoksa yazılımsal mı olduğunu servisden sonra çıkan sonuca göre anlayacağım biraz fazla uzattım ama bu sorunu bayadir yaşıyorum ve artık çok sinir bozucu olmaya başladı umarım sorununu çözüme kavusturabilirsin.

Merhaba,

Bu sorunu bende yaşıyorum benimki sadece tarayıcıda oluyor bilmiyorum sizin de öyle mi?
Ve bende bu sorun hakkında bir konu açmıştım donanım hızlandırmayi kapattıginda çözülür demişlerdi denemedim şu anda bilgisayarım servisde sana katkisi olur belki bu sorunu yaşayanlar arttı gibi geliyor ve yaşayanları çoğu 3060 modelinde yaşıyor benimki de 3060 yani sorunun garanti bir çözümü yok galiba yazılımsal olabilir çünkü ben ekran kartını alalı 2 ay oluyor ve yeni bir ekran kartının hemen bozulacağını sanmıyorum yarın ekran kartında servise vereceğim sorunun donanımsal mi yoksa yazılımsal mı olduğunu servisden sonra çıkan sonuca göre anlayacağım biraz fazla uzattım ama bu sorunu bayağıdır yaşıyorum ve artık çok sinir bozucu olmaya başladı umarım sorununu çözüme kavusturabilirsin.

Bende de genelde tarayıcıda oluyor, çok nadiren masaüstünde görüyorum ama o ara gene tarayıcı açık oluyor. Belki de tarayıcı kaynaklıdır. Daha hiç oyunlarda karşılaşmadım veya karşılaştıysam fark edemedim. Servisten sonra beni bilgilendirebilir misin? Çünkü servise göndermek yaklaşık 2 haftaya mal oluyor ve bu durum biraz sıkıntı yaratır benim için.

Kendi yüklediğim videoda gözüktüğü gibi siyah beyaz artifact sorunu yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorunu bende yaşıyorum PC ilk aldığımda böyle bir şey yoktu Opera GX kullanıyorum tarayıcı ile ilgili bir şey mi acaba?

Bende de genelde tarayıcıda oluyor, çok nadiren masaüstünde görüyorum ama o ara gene tarayıcı açık oluyor. Belki de tarayıcı kaynaklıdır. Daha hiç oyunlarda karşılaşmadım veya karşılaştıysam fark edemedim. Servisten sonra beni bilgilendirebilir misin? Çünkü servise göndermek yaklaşık 2 haftaya mal oluyor ve bu durum biraz sıkıntı yaratır benim için.

Ayn oyunlarda hiç böyle bir şey yaşamadım tek YouTube'da video izlerken yaşadım.

Geri
Yukarı