Skechers ayakkabı nasıldır?

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
Haftada 2-3 gün okul için giymeyi düşünüyorum bu ayakkabı nasıldır ?

Eski kalitesi yok. Şu an bende farklı senelerde aldığım 4 tane var ve her sene daha da kalitesi düşüyor. Ben Asics geçiş yaptım ve daha uyguna bulunuyor Boyner Hopi ile vb. Asics gel-excite 9 bakabilirsin.

Rahatlığı nasıl Skechers'a gore veya Nike filen gore?

Serisine göre değişir. Skechers’a göre daha rahat bence. Nike bazı serileri rahat oluyor ama normal fiyatlı serilerin tabanı daha sert oluyor.

Bu arada skechers kışın giydiğimde ıslanmadığı sürece giyilebilirken Asics Ignite 9 hava kanallarından çok hava aldığı için ayağı donduruyordu. Yaz için Asics yumuşak tabanıyla bana daha rahat geliyor. Bu arada Under Armour da rahat. Tavsiye ederim.

Bu yorumu 3 skechers, 2 Under Armour, 1 Asics sahibi olarak yazıyorum. Şu an Skechers’lardan sadece elimdeki en eski modeli(5 yıllık) rahat buluyorum. Diğer markalar zaten rahat.

Serisine göre değişir. Skechers'a göre daha rahat bence. Nike bazı serileri rahat oluyor ama normal fiyatlı serilerin tabanı daha sert oluyor.

Bu arada skechers kışın giydiğimde ıslanmadığı sürece giyilebilirken asics ıgnite 9 hava kanallarından çok hava aldığı için ayağı donduruyordu. Yaz için asics yumuşak tabanıyla bana daha rahat geliyor. Bu arada under armour da rahat. Tavsiye ederim.

Bu yorumu 3 skechers, 2 under armour, 1 asics sahibi olarak yazıyorum. Şu an Skechers'lardan sadece elimdeki en eski modeli(5 yıllık) rahat buluyorum. Diğer markalar zaten rahat.

Sorun şu skechers kaliteli değil diyorlar. Korkum orada.

Serisine göre değişir. Skechers'a göre daha rahat bence. Nike bazı serileri rahat oluyor ama normal fiyatlı serilerin tabanı daha sert oluyor.

Bu arada skechers kışın giydiğimde ıslanmadığı sürece giyilebilirken asics ıgnite 9 hava kanallarından çok hava aldığı için ayağı donduruyordu. Yaz için asics yumuşak tabanıyla bana daha rahat geliyor. Bu arada under armour da rahat. Tavsiye ederim.

Bu yorumu 3 skechers, 2 under armour, 1 asics sahibi olarak yazıyorum. Şu an Skechers'lardan sadece elimdeki en eski modeli(5 yıllık) rahat buluyorum. Diğer markalar zaten rahat.

Konuma bakar mısın?

Daha önce marka ayakkabı ile ilgili açıklama yazısı yazmıştım yaklaşık 8 ay önce. Orta segment bir markadır bu modeli bilmiyorum. Alternatif olarak bu modeller de olabilir

Adidas archivo bulabilseniz ne kadar süper olurdu. Taraklı ayaklarımla bile bu kadar rahat ve sağlam ayakkabım hiç olmamıştı.

Geri
Yukarı