Skyrim Oyundan Atma Sorunu Yaşıyorum

Kaan Arslan

Kilopat
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Skyrim oynamak istedim. Razor 1911 sürümünü indirdim. Sonra RELOADED'ın direk Update 11 sürümünü kurdum. Oyuna girdim oynadım ama şu başta idamdan kurtulup, Dragon'dan kaçıp, tam mağaradan çıkarken oyun masaüstüne atıyor. Hata vermeden direk kapanıyor. Çözüm nedir ? Win 8 x64 kullanıyorum.

Sistem; Phenom 2 X4 b50 3.2, 4 GB DDR3 1333 MHZ RAM, HD 5750

Saol abi hallettim. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar İnternet bağlantılarını kapatıp girsinler sorun çözülüyor. Ben Rus Key'i alacaktım Skyrim için. Ama beğenmedim be abi. Oyunun konusu teması hoş ama RPG'nin dibine vurmuş ve avlanmak dahi inanılmaz zor ve zaman istiyor gelişmek. Çevrimdışı bir oyun için o kadar zaman harcanır mı bilmiyorum. Beni baydı biraz. Diablo 3 alacağım para biriktiriyorum. :D

Ben aldım, yükledim ama oynamaya vakit bulamıyorum :)

Abi elini atarsan kolunu çıkarman 3 saat falan sürer. :D Ya şöyle, oyun harbiden güzel bazı konularda. Konusu falan çok orjinal mesela, müzikleri zaten konuşmaya kelime istemez.

Ama şu var oyunda acayip Bug ve mantık hataları var. Mesela at aldım atla Everest gibi bir dağa tırmanıyorum resmen :D Sonra Giant'lar var EXP kasmak için. Normalde 5 Level'da kesmem imkansız ama bir kaya var onun üstüne çıktı takılı kaldı imkansızı başardım. :D Bir de Smithing olayı var ki çok değişik. Yaratık keserek çok Level alamıyorsun ama avlanıp demircilikle uğraşıp bir şeyler üretince deli gibi Level alıyorsun. Zaten Smithing geliştirmeden ve sınıfına göre Armor almadan bir ejderhaya karşı hiç bir şansın yok. Tabi Smithing yapmak için bir ton maden kazıp, hayvan derileri toplayacaksın ve ya gidip NPC'den satın alacaksın tabi para dayanırsa. :D Ama denenmesi gerek gene de. Bak hafta sonu 2-3 saat takıl oyunda eğer aşırı RPG fanatiği değilsen kesin benimle aynı görüşleri paylaşacaksın :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı