Çözüldü Skyrim'de ev nasıl geliştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GaJente

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100f - SAPPHIRE RX 6700 - GSKİLL 3200MHZ 16GB - KIOXIA EXCERİA G2 1TB - THERMALTAKE S200 TG 650W
Akçay'daki meltemevini aldım çocuk odası, yatak odası gibi yükseltmeler yapabiliyormuşuz galiba. Kahya ile konuşuyorum yükseltme gibi bir seçenek yok, nasıl yükselteceğim?

Çözüm
Yükseltmeleri kahya satıyor. Görev varsa yapabilirsin yükseltmeler açılır. Evlilik muhabbeti varmıydı acaba bu yükseltmelerle ilgili hatırlayamadım 10 sene önce oynuyordum hatırladıklarım bu şekilde. Akçay görevleri ana hikaye görevleriydi sanırım, belki yan görevlerde olabilir. Heartfire dlc ile de bazı yerlerden arsa alıp sıfırdan inşa edebiliyordun.
Yükseltmeleri kahya satıyor. Görev varsa yapabilirsin yükseltmeler açılır. Evlilik muhabbeti varmıydı acaba bu yükseltmelerle ilgili hatırlayamadım 10 sene önce oynuyordum hatırladıklarım bu şekilde. Akçay görevleri ana hikaye görevleriydi sanırım, belki yan görevlerde olabilir. Heartfire dlc ile de bazı yerlerden arsa alıp sıfırdan inşa edebiliyordun.

Çözüm
Kahyayla konusunca cikmasi lazim o secenegin nasıl yok?

Tamamdır hocam normalde çıkmıyordu bugün tekrar gittim çıkıyor sağ olun.

Yükseltmeleri kahya satıyor. Görev varsa yapabilirsin yükseltmeler açılır. Evlilik muhabbeti var mıydı acaba bu yükseltmelerle ilgili hatırlayamadım 10 sene önce oynuyordum hatırladıklarım bu şekilde. Akçay görevleri ana hikaye görevleriydi sanırım, belki yan görevlerde olabilir. Heartfire DLC ile de bazı yerlerden arsa alıp sıfırdan inşa edebiliyordun.

Düzeldi hocam sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı