Çözüm Sleeping Dogs Windows 8 Sorunu

• Konuyu başlatan Oulcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 11B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
O

Oulcan

Ziyaretçi
Recep abi bende de Sleeping Dogs çalışmıyor. Oyunu yüklüyorum crack'ı yapıyorum ancak oyun açmaya çalıştığım zaman bilgisayar hiçbir tepki vermiyor. 7 Gb boyutunda Update çıkmış. Bunu indirirsem çalışır mı ?

Oyunu güncelle:

https://www.technopat.net/forum/rev...un-sleeping-dogs-v1-8-guncellemesi-10-gb.html

Güncellik, güncellik, güncellik!

Bunu tahtaya 10 kere yaz:

Her şeyimi güncel tutacağım!

Recep abi dediğin güncellemeyi indirdim ancak değişen bir şey olmadı. Ekran kartım güncel 13.5 Beta 2

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdikten sonra içinde bulunan exe dosyasını çalıştırdım sorunsuz bir şekilde yüklendi. İçinde bulunan Crack'ı yaptım. Oyuna tıkladığımdan yine bilgisayar hiçbir tepki vermedi.

FIFA 13 için yapmış olduğum çözümü bir deneyin. Belki işe yarar. Ben daha önce Borderlands 2 için de denemiştim bu çözümü. İşe yaramıştı.

https://www.technopat.net/forum/spo...3-windows-8-oyundan-atma-acilmama-sorunu.html

Söyledikerinin hepsini yaptım. Sadece koplayarken sorun çıktı. Bende elimle kopyaladım. Ancak yine değişen bir şey olmadı.

- - - Güncellendi - - -

Oyunu kaldırdım ve tekrar yükledim ve bu sorunlar karşılaştım.

Ancak yönetici olarak çalıştırdığımda sorunsuz oyunu yükledim.

MyCryCRACK[F-X] isimli bir rar dosyası indirdim, kurduktan sonra rar içindeki dosyaların hepsini oyunun kurulu olduğu klasöre attım. HKShip hatası alıyordum çoğu kişinin aldığı gibi ancak bu dosyalarla çözdüm şu an oynuyor henüz sorun yaşamadım. Uygun ise Yandex Disk'e atabilirim, eğer bulamayan olursa diye buradaki sorun yaşayan arkadaşlara faydası olur, bu arada güncelleme de indirmedim sürüm 1.3. Onay gelirse linki burada paylaşacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı