SMBIOS Kaydolmuyor

Config dosyanıza ProperTree ile doğru işlediğinize emin misiniz? Config dosyasınızı atabilir misiniz?
Buyurun hocam.
Config dosyanıza ProperTree ile doğru işlediğinize emin misiniz? Config dosyasınızı atabilir misiniz?

Bakabildinizmi hocam?

Son düzenleme:
Buyurun hocam.

Bakabildinizmi hocam?
Cevap vermeyi unutmuşum kusura bakmayın. SMBIOS doğru gibi görünüyor. MacBook1,1 olduğunu nereden öğreniyorsunuz? Nerede yazıyor? Attığım rehberdeki "EN0 Çözümü" kısmını denediniz mi.

Cevap vermeyi unutmuşum kusura bakmayın. SMBIOS doğru gibi görünüyor. MacBook1,1 olduğunu nereden öğreniyorsunuz? Nerede yazıyor? Attığım rehberdeki "EN0 Çözümü" kısmını denediniz mi.
Burada yazıyor hocam Hackintool ekranında. Ayrıca EN0 kısmını denedim fakat değişen bir şey olmadı.

Ekran Resmi 2022-02-26 22.17.36.png

Her şeyi doğru yaptığınıza emin misiniz? Hackintool bazı bilgileri yanlış gösterebiliyor. Onun dışında EN0 şu an nasıl gözüküyor?

Evet hocam her şeyi yaptım EN0 böyle gözüküyor. Ayrıca bunun yüzünden App Store'den bile dosya indirme sorunu oluyor. Biraz indiriyor sonra duruyor ama internet var bilgisayarda kontrol ediyorum.
Ekran Resmi 2022-02-26 22.26.07.png

Her şeyi doğru yaptığınıza emin misiniz? Hackintool bazı bilgileri yanlış gösterebiliyor. Onun dışında EN0 şu an nasıl gözüküyor?

Hocam şu komutları yazınca sorun olmuyor. Bunları yazdığımda her şey geliyor fakat USB portlarım çalışmıyor bu yüzdende onlar için yapacak bir şey var mı acaba?
CustomSMBIOSGuid: Yes
ProcessorType to 0

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı