SMS bombardımanından nasıl kurtulurum?

Ruiemon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün farklı markalardan 100 tane SMS gelmeye başladı. Herhangi bir sıkıntı olur mu? Ne zaman veya nasıl kurtulurum? Sağ olun şimdiden.

O SMS'ler neredeyse herkese geliyor. Bana yıllardır geliyor alıştım artık. Herkesin numarası bunların elinde. Yapacak pek bir şey yok gibi.

Yok bu farklı, SMS Bomber denilen araçlar var. O araçlarla saldırgan karşı tarafın numarasına yüzlerce, binlerce mesaj gönderebiliyor.

Arkadaşlar bugün farklı markalardan 100 tane SMS gelmeye başladı. Herhangi bir sıkıntı olur mu? Ne zaman veya nasıl kurtulurum? Sağ olun şimdiden.

Spam mesaj engelleme yöntemlerini araştırın, onun harici çözümü yok gibi.

Sıkıntı vs. olmaz internetten aratsanız her 10 sonuçdan 3'ü güvenli SMS bombardımanı veriyor beleşe. Büyük ihtimal atan kişi kendini hekır falan zannediyor buldu diye.

Hocam bazilari engellenmiyor, engelleye basinca engellenmis gibi oluyor ama hemen geri aciliyor.

Vallahi cidden öyle hepsini engelledim geri açılmış şu an bildirimleri kapadım geçmesini bekliyorum kartım falan çalınır mı telefonum hacklenir mi ondan korkuyorum.

Hocam bazilari engellenmiyor, engelleye basinca engellenmis gibi oluyor ama hemen geri aciliyor.
Dediğim gibi atan numaranın hangi şirket olduğunu bulun mail ya da arayın kendilerini sizi not alsınlar bir daha göndermezler.

Ben böyle çözdüm bana da sürekli metin2 cart curt mesajları geliyordu. Şimdi nadiren geliyor onlarda direkt spama düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı