Social Club sitesi yüklenmiyor

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Arkadaşlar, Social Club'a internetten girmeye çalışıyorum yüklenmiyor. Neden olabilir?

Arkadaşlar, Social Club'a internetten girmeye çalışıyorum yüklenmiyor. Neden olabilir?
Buraya giriyorsunuz değil mi? Ben denedim açılıyor, internetinizde aile filtresi, güvenli internet vs. açık mı, ondan olabilir?

Yeni format atılmış bir laptoptan giriyorum 2 laptoptada denedim aynı sorun var.
Tamam hocam dediğim gibi sorumu cevaplar mısınız, internet servis sağlayıcınızda güvenli internet, aile filtresi ayarı filan açık mı? Laptopla ilgisi yok güvenli internetin, ev internetinizin sağlayıcısıyla ilgili. Turk Telekom mu ev internetiniz? Mobil verinizi bilgisayar ile paylaşıp dener misiniz girmeyi?

Tamam hocam dediğim gibi sorumu cevaplar mısınız, internet servis sağlayıcınızda güvenli internet, aile filtresi ayarı filan açık mı? Laptopla ilgisi yok, ev internetinizin sağlayıcısıyla ilgili. Türk Telekom mu ev internetiniz? Mobil verinizi bilgisayar ile paylaşıp dener misiniz girmeyi?

Vallaha güveli internet açık mı bilmiyorum Superonline kulanıyoruz.

O şekilde de site yüklenmiyor.

Telefondan interneti yansıtıp girincede site açılmıyor.
O zaman bilgim yok. İnternette bazı çözümler var, bakıp onları deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı