Söz Gümüşse "Scout" Altındır, CS:GO

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyurun hocam. Ama şöyle bir şey var tamamen şans.

Hocam 13 yıldır CS oynuyorum diyen birisisiniz eğer crosshair farkını bilmiyorsanız öğrenmeniz lazım. (Eğer sadece eğlenmelik oynuyorsanız dediklerimi dikkate almayın.) Default crosshair ile oynamak zordur. Defaultta oynayan iyi oyuncu olarak tanıdığım tek kişi summit1g o da para manyağı oyundan çok paraya bakıyor. Atölyeden crosshair yazıp crosshair ayarlama mapi var oradan kendinize uygun crosshair bulabilirsiniz.

Hocam 13 yıldır CS oynuyorum diyen birisisiniz eğer crosshair farkını bilmiyorsanız öğrenmeniz lazım. (Eğer sadece eğlenmelik oynuyorsanız dediklerimi dikkate almayın.) Default crosshair ile oynamak zordur. Defaultta oynayan iyi oyuncu olarak tanıdığım tek kişi summit1g o da para manyağı oyundan çok paraya bakıyor. Atölyeden crosshair yazıp crosshair ayarlama mapi var oradan kendinize uygun crosshair bulabilirsiniz.
Ben 1.6da hep default oynardım Cs:Go'yu yeni aldım daha yeni alışmaya çalışıyorum. Dediğin gibi bir olay varsa bakarım iyi olur. Çünkü bu GO'nun defaultu biraz saçma

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı