Sol kolum ile çogu hareketi yapamıyorum

Azerin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, sol kolumda bir engelim var ufakken omzum yerinden cıktı 3-4 ameliyat oldum kolumu sadece yukarıya dogru yarım derece açabiliyorum spora gidiyorum birçok hareketi yapamıyorum arka kol gogus gibi ve sol kolum sağ kolumdan bayağı bir küçük ne yapmalıyım nasıl geliştirmeliyim ve creatin 3 gündür kullanıyorum.

Merhaba dostlar, sol kolumda bir engelim var ufakken omzum yerinden cıktı 3-4 ameliyat oldum kolumu sadece yukarıya dogru yarım derece açabiliyorum spora gidiyorum birçok hareketi yapamıyorum arka kol gogus gibi ve sol kolum sağ kolumdan bayağı bir küçük ne yapmalıyım nasıl geliştirmeliyim ve creatin 3 gündür kullanıyorum.

Geçmiş olsun kol programındaki hareketlerin hepsini bitirdikten sonra ya da her set sonrası eksik olan kolunla 5-8 tekrar atabilirsin düşük kiloyla yapabilirsin. Yapamadığın hareketler için bir şey diyemem bilmiyorum.

Genelde her hareketin alternatifleri olur onlarida bir dene.

Benim sol bilek sakat cable biceps curl yapamiyorum onun ayni vurani harekrtler yapiorum oturarak dumbell curl ya da ayakta.

Hocam sol kolunuzu zorlamak doğru bir hare olur mu ki acaba?
Bence sporu doktorunuzla bir konuşun.

Yeni konular

Geri
Yukarı