Sol kulaklığın şarjı sağa göre daha hızlı bitmesi neden olur?

Airpodumda'da öyle. Nedeni az da olsa kullanmaya devam edebilmeniz icin. Acil yardım gibi düşün yani. Telefonlarda'da şarj bittiğinde bazı modeller'de tekrar açtıgınızda 1-2 şarjı oldugu oluyor. Oda acil aramalar için vs.

Sanirim Enes Özen bir videosunda telefondan uzak olanin bir miktar daha hizli bittigini soylemisti. Ayrica eskimeyle de alakali olabilir, arada tekini kullaniyorsaniz cogunlukla sol kulakligi kullanmis olabilirsiniz.

Bu konudaki bir arkadaş mikrofon kullanılan tarafın bir tık daha fazla kullanıldıgını söylemiş. Mantıklı bana göre.

Dynamic driver kullanilan kulaklıklar da çoğu modellerde sol kulakliktaki driver bass yoğunluğunu ayarladığı için, şarjı daha hızlı biter. Sağdaki kulaklık 125kları (tiz) ayarlar. Dolayısıyla şarjı biraz daha uzun sürer. Uzun kullanımda sıkıntı olmaz hepi topu Max 3 yıl ömürleri vardır(üst düzey kulaklıklar hariç)

Dynamic driver kullanilan kulaklıklar da çoğu modellerde sol kulakliktaki driver bass yoğunluğunu ayarladığı için, şarjı daha hızlı biter. Sağdaki kulaklık 125kları (tiz) ayarlar. Dolayısıyla şarjı biraz daha uzun sürer. Uzun kullanımda sıkıntı olmaz hepi topu Max 3 yıl ömürleri vardır(üst düzey kulaklıklar hariç)
Uygulamadan bass güclendirme açmıştım ondanmış demekki

Yeni konular

Geri
Yukarı