Son 50 günde AYT biter mi?

FurkanEnes1

Hectopat
Daha fazla  
Sayısalcıyım TYT netin 65-70 AYT netim 25-30 civarı geliyor. AYT'de trigonometriden sonra Lti'ye geçeceğim biyoloji, fizik yok kimya da gazlardayım o da yok gibi bir şey. Son 50 günde biter mi? En azından bir 50-55 net gelse iyi olur.

Sayısalcıyım TYT netin 65-70 AYT netim 25-30 civarı geliyor. AYT'de trigonometriden sonra Lti'ye geçeceğim biyoloji, fizik yok kimya da gazlardayım o da yok gibi bir şey. Son 50 günde biter mi? En azından bir 50-55 net gelse iyi olur.

Hocam isteyen 20 günde bitirir ben 2019'da son 2 ay çalışmaya başladım 0'dan TYT 25 30 AYT 15 20 geliyordu 2 ayda 67.5 TYT 52 AYT yaptım kendini verir isen bitirirsin.

Hocam isteyen 20 günde bitirir ben 2019'da son 2 ay çalışmaya başladım 0'dan TYT 25 30 AYT 15 20 geliyordu 2 ayda 67.5 TYT 52 AYT yaptım kendini verir isen bitirirsin.

Oturdum mu çok iyi çalışabiliyorum.En fazla 3 4 saatte bir konu bitirebiliyorum ama derse başlamakta sıkıntı çekiyorum, hiç oturasım gelmiyor. Bu aralar mecburen oturuyorum ama biter mi diye tereddütlerim var 50-55 netleri götürsem benim için yeterli.

Temelin azmış. Biraz daha olsa biterdi.
Şimdi zorlaman lazım.
Temelim hepsinden var mezun olduğum için ilk kez görmüyorum, hızlı kavrıyorum bitirebilirsem ne ala.

Oturdum mu çok iyi çalışabiliyorum. En fazla 3 4 saatte bir konu bitirebiliyorum ama derse başlamakta sıkıntı çekiyorum, hiç oturasım gelmiyor. Bu aralar mecburen oturuyorum ama biter mi diye tereddütlerim var 50-55 netleri götürsem benim için yeterli.

Temelim hepsinden var mezun olduğum için ilk kez görmüyorum, hızlı kavrıyorum bitirebilirsem ne ala.

Hocam kendinize güzel bir ortam hazırlayın varsa masa lambanızla çalışın bilgisayarınız varsa ekran resmine şömine vari şeyler koyun ya da sizi rahatlacak şeyler çalışmaya kimse hevesle oturmaz ortamı hazırlamanız lazım.

Matematik için ben de türevdeyim, o ve sonrası için yorum yapamam ama limit 2-3 günde konu olarak biter çok uzun ve zor değil. Fen içinse zaten mezunsun o yüzden konulara aşinalığın var, bence oturup uzun uzun oynatma listesinden izleyeceğine şey yapabilirsin. Full tekrar videoları açıp fizikte Modern Fizik'e, kimyada Organik Kimya'ya, biyolojide ise Bitki Biyolojisi'ne kadar izleyip üstüne bol soru çözebilirsin. Zaten konuyu görünce hemen anımsar, hızlı geçersin. İlk kez görmüş gibi olmazsın fakat dediğim diğer konular geçen yıl müfredattan kaldırılmıştı, onları hiç görmediğin Full Tekrar'dan değil de normal konu anlatımı videolarından izleyebilirsin.

Matematik için ben de türevdeyim, o ve sonrası için yorum yapamam ama limit 2-3 günde konu olarak biter çok uzun ve zor değil. Fen içinse zaten mezunsun o yüzden konulara aşinalığın var, bence oturup uzun uzun oynatma listesinden izleyeceğine şey yapabilirsin. Full tekrar videoları açıp fizikte modern Fizik'e, kimyada organik Kimya'ya, biyolojide ise bitki biyolojisi'ne kadar izleyip üstüne bol soru çözebilirsin. Zaten konuyu görünce hemen anımsar, hızlı geçersin. İlk kez görmüş gibi olmazsın fakat dediğim diğer konular geçen yıl müfredattan kaldırılmıştı, onları hiç görmediğin Full Tekrar'dan değil de normal konu anlatımı videolarından izleyebilirsin.
Dershanede bu konular işlendi zaten aşinalık var ama soru çözmediğim için bilgi uçtu, söylediklerini dikkate alacağım teşekkür ederim. Biyolojiyi föyden okuyup çözüyorum kimya ve fizik sıkıntılı bende şu an onları halletmek biraz zor benim için ama 50 gün düzgün çalışma ile biteceğini düşünüyorum. Sana da kolay gelsin istediğin bölümü tutturursun inşallah.

Hocam kendinize güzel bir ortam hazırlayın varsa masa lambanızla çalışın bilgisayarınız varsa ekran resmine şömine vari şeyler koyun ya da sizi rahatlacak şeyler çalışmaya kimse hevesle oturmaz ortamı hazırlamanız lazım.
Ev ortamım çok sesli ama alıştım artık çok sorun olmuyor.Dopaminim aşırı düzensiz dershane ortamında da bazen moralim bozuluyor.Onların da etkisi var ama bu saatten sonra onları hayatımdan çıkaracağım.Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Zor ama imkansız değil bende YKS sözel öğrencisiyim hedefim 10-20 K arası artık konular kafamın içine girmiyor sadece anlayıp geçiyorum benimde netlerim ortalama 34-40 arasında gidip geliyor olduğu kadar olmadığı kader diyorum bende önerim sakin kafayla çöz ve sürekli deneme yanılma yap eminim netlerinde artış yaşanacaktır 2 ayda biter mi sorusuna cevabım maalesef bitmez ama konuları pekiştirerek bitirmiş gibi olursun zaten bitiripte yapamamak var birde işte en çok o moral psikoloji bozuyor her şey gönlünce olsun başarılar dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı