Sürprizbozan Son Dilek Kitabı Sonu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kısım spoilerdır direkt. Spoiler yemek istemeyenlerden ricamdır okumasınlar.

Arkadaşlar kitabın sonunda Iola'ya bir şeyler oluyor ve kan, çığlık damar fışkırma derkene kitap bitiyor. 2.kitapa başlıyorum şimdi ama bende de bir takıntı var merak ettim ya. Orada Geralt ve Nenneke ne gördü de, Geralt Melitele Tapınağın'dan ivedilikle ayrılmak istedi?
Aydınlatırsanız sevinirim.

3. kitaba kadar okudum, daha sonra bu olaya değinilmiyor sanırım. Ne de olsa ilk 2 kitap kısa hikayelerden oluşuyor. Böyle devam et, 3. kitap çok saracak.
Hocam ful set var bende, serinin de manyağıyım desek yeridir. O dediğim kısmı umarım böyle bırakmamışlardır. KYK'da sağlam sarıyor 😁

Iola Geralt'ın ölümünü gördü.
Bu bir orman vardı oraya götürmüştü Ciri dirgen yediği zaman Geralt acaba oradan mı bahsediliyor?

Hocam ful set var bende, serinin de manyağıyım desek yeridir. O dediğim kısmı umarım böyle bırakmamışlardır. KYK'da sağlam sarıyor 😁

Bu bir orman vardı oraya götürmüştü Ciri dirgen yediği zaman Geralt acaba oradan mı bahsediliyor?
Yok. Druid'lerin ormanlığından bahsediyorsun. Orada ölmüyor Geralt. Direkt 3. kitabın konusu.

Arkadaşlar bu kısım spoilerdır direkt. Spoiler yemek istemeyenlerden ricamdır okumasınlar.

Arkadaşlar kitabın sonunda Iola'ya bir şeyler oluyor ve kan, çığlık damar fışkırma derkene kitap bitiyor. 2.kitapa başlıyorum şimdi ama bende de bir takıntı var merak ettim ya. Orada Geralt ve Nenneke ne gördü de, Geralt Melitele Tapınağın'dan ivedilikle ayrılmak istedi?
Aydınlatırsanız sevinirim.
O kan çığlıklar vs. kehanet görüyor, Geralt'ın sonunu ve oyunlarda da yaşanan ırk savaşını görüyor lola

Yeni konular

Geri
Yukarı