Çözüm Sony PSP brick

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

436078

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam, Sony PSP'nizde brick sorunu varsa aşağıdaki fotoğrafta belirtilmiş tuşlarla PSP'yi açabilirsiniz. PSP açılınca direkt 6.61 reset atın.

Dosya Ekleri

• 81tUYQktC6L._SL1500_.jpg
    81tUYQktC6L._SL1500_.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 668
Bunu keşke rehber olarak açsaydınız daha iyi olabilirdi.

Bu arada bir 2. el sitesinde ucuza PSP bulmuştum alacaktım ancak brick problemi var diye almamıştım şimdi alacağım umarım bu yöntem işe yarar.

Bunu keşke rehber olarak açsaydınız daha iyi olabilirdi.

Bu arada bir 2. el sitesinde ucuza PSP bulmuştum alacaktım ancak brick problemi var diye almamıştım şimdi alacağım umarım bu yöntem işe yarar.

Yakında PSP 2022'de alınma sebepleri, sıkıştırılmış oyun arşivi, detaylı brick çözme konuları ile patlayacağım inşallah. Infinity CFW sonunda veya birden cihazı açarken kapanma sorunlarına güzel bir çözüm. PSP 3004'ümde denedim.

Yakında PSP 2022'de alınma sebepleri, sıkıştırılmış oyun arşivi, detaylı brick çözme konuları ile patlayacağım inşallah. Infinity CFW sonunda veya birden cihazı açarken kapanma sorunlarına güzel bir çözüm. PSP 3004'ümde denedim.

Bu PSP sorun çözüm hayatınızda başarılar dilerim.
Umarım konsol rozetini alırsınız.

Evet hocam araştırdım pandora battery ve magic magic Memory stick gerekiyormuş pil orijinalse yazılım ile hallolabiliyormuş sanırım.
Bir dakika bekler misiniz?

Bu key-bind ile denermisiniz? 2. brick olayımda işe yaradı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu key-bind ile dener misiniz? 2. brick olayımda işe yaradı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bulduğum diğer kombinasyonları da denedim bir de pandora bataryasını taktığımda Memory stick olmasa da görüntü alabilir miyim?

Geri
Yukarı