Souls like türü için başlangıç oyunları tavsiyeniz var mı?

SELAM BEBEK

Centipat
Daha fazla  
İlk defa souls like türünde oyun oynuyorum FromSoftware oyunları arasında en kolay denilen Elden Ring de bile kötü oynuyorum. Var mı bir başlangıç oyunu tavsiyeniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa souls like türünde oyun oynuyorum FromSoftware oyunları arasında en kolay denilen Elden Ring de bile kötü oynuyorum. Var mı bir başlangıç oyunu tavsiyeniz?

Dark Souls üçlemesinin en kolayı, Dark Souls 3 dür. Elden Ring, Dark Souls serisine göre daha kolaydır. Eğer genel olarak souls-like bahsedersek "Thymesia" bana kolay gelmiştir. Bu tür oyunlarda düşman hamlelerini öğrendikten sonra ciddi anlamda kolaylaşıyor.

Son düzenleme:
Muhtemelen kötü oynamanızın sebebi siz değilsiniz, yanlış bir başlangıç yapıyor olmanızdır. Yine de farklı bir oyun önerisi isterseniz, kendimin de ilk souls-like türündeki oynadığı oyun olan Mortal Shell'e bakabilirsiniz, gerçekten iyi bir oyundu.

Dark Souls üçlemesinin en kolayı, Dark Souls 3 dür. Elden Ring, Dark Souls serisine göre daha kolaydır. Eğer genel olarak souls-like bahsedersek "thymesia" bana kolay gelmiştir. Bu tür oyunlarda düşman hamlelerini öğrendikten sonra ciddi anlamda kolaylaşıyor.

Remnant 2'ye de bakabilirsin, souls like kabul eden de var etmeyen de var, giriş seviyesi için işini görür, ki kaliteli de oyundur.

Hocam hiçbiri kolay gelmez ama sürekli denemeniz lazım öyle yavaş yavaş alışırsınız(alışınca da kolay olmuyor :) ).

Muhtemelen kötü oynamanızın sebebi siz değilsiniz, yanlış bir başlangıç yapıyor olmanızdır. Yine de farklı bir oyun önerisi isterseniz, kendimin de ilk souls-like türündeki oynadığı oyun olan Mortal Shell'e bakabilirsiniz, gerçekten iyi bir oyundu.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler indirime girince hepsini kesinlikle deneyeceğim. :D

Geri
Yukarı