Sound Blaster Cinema 6 "please connect a supported device" hatası

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise 10. Sınıf Öğrencisi
Marka model Abra a5.v17.2, Realtek driverlarını ve Sound Blaster'ı kaç kez sildim yükledim bilmiyorum ama olmadı. Durduk yere bozuldu daha dün kullanıyordum ve PC'ye bir şey de kurmadım bu 2 gün, belki Windows Update'den güvenlik güncellemesi inmiştir o kadar. Geri yükleme de çok geriye atıyor ayın 7sine, geri almak istemiyorum olmazsa diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de bu sorun 2 gün önce başladı. Öyle bir tasarlanmış ki zaten bu program kullanılmadığında cihazın ses seviyesi düşük ve sesi biraz boğuk çıkıyor. Bakalım Monster bu konu hakkında atılan maillere ne zaman cevap vermeyi düşünüyor. Gerçi cevap verseler de cevap en fazla "format atın düzelir" olur 😄. Ürünlerinin kalitesizliği zaten biliniyor ama keşke yazılım tarafında biraz daha iyi olsalardı. Bu arada bence buradaki sorun büyük ihtimalle Windows kaynaklı ama bu bir şeyi değiştirmiyor.

Bende de bu sorun 2 gün önce başladı. Öyle bir tasarlanmış ki zaten bu program kullanılmadığında cihazın ses seviyesi düşük ve sesi biraz boğuk çıkıyor. Bakalım Monster bu konu hakkında atılan maillere ne zaman cevap vermeyi düşünüyor. Gerçi cevap verseler de cevap en fazla "format atın düzelir" olur 😄. Ürünlerinin kalitesizliği zaten biliniyor ama keşke yazılım tarafında biraz daha iyi olsalardı. Bu arada bence buradaki sorun büyük ihtimalle Windows kaynaklı ama bu bir şeyi değiştirmiyor.
Kesinlikle öyle, kulaklık taksam bile ses kalitesi berbat geliyor. bilgisayardan bu gün hiçbir şey yapamadım, bu durum aşırı soğuttu beni. Formatla düzelse bile windows güncellemesi yaptıktan sonra tekrar sorun oluşacaktır. Monster'ın doğru düzgün çözüm sunması lazım, aksi taktirde farklı cihaza geçiş yapmaktan başka çare kalmıyor.

Bunu indirin çözümü bu

Şunun için format bile attım. Tamamen Windows Update sorunu açılmaması.
Diğer konuda çözümü paylaşılmış.

Çözemedim öyle kullanıyorum, hatta geri tarihe aldım PC'yi, programı açınca çalışıyor fakat ayar çekemiyorum :D

Diğer konuda çözümü paylaşılmış.

Bunu denedim fakat bunda da Smart volume kapatılmıyor, ya müzik dinliyorum oyunun sesi kısılıyor bir şeyler oluyor, kapatıyorum kulaklık moduna geçince geri açılıyor falan sal*k saçma işler.

Çözemedim öyle kullanıyorum, hatta geri tarihe aldım PC'yi, programı açınca çalışıyor fakat ayar çekemiyorum :D

Bunu denedim fakat bunda da Smart volume kapatılmıyor, ya müzik dinliyorum oyunun sesi kısılıyor bir şeyler oluyor, kapatıyorum kulaklık moduna geçince geri açılıyor falan sal*k saçma işler.
O sorunu ses düzeyi karıştırıcıdan halletmen lazım %20 gibi değer uygun olur

Geri
Yukarı