Elektronik SoundPEATS Space BT 5.3 kablosuz kulaklık 1.113 TL

Ürününüz geldi mi? Bir yorum yapabilir misiniz geldiyse. Özellikle ses kalitesi açısından
Geldi kullanmaya başladım, sanırım 6 gündür gün içinde 2-3 saat olmak üzere aktif kullandım ve şarjı hâlâ yüzde 96, gerçekten şaşırtıcı bir pil performansı. Onun dışında ses ve malzeme kalitesini beğendim, sadece plastik yerler pek iyi hissettirmiyor. Ses kalitesine gelirsek basları bu kadar yüksek beklemiyordum, onu da ekolayzır ayarı yaptıktan sonra düzelttim.

Geldi kullanmaya başladım, sanırım 6 gündür gün içinde 2-3 saat olmak üzere aktif kullandım ve şarjı hâlâ yüzde 96, gerçekten şaşırtıcı bir pil performansı. Onun dışında ses ve malzeme kalitesini beğendim, sadece plastik yerler pek iyi hissettirmiyor. Ses kalitesine gelirsek basları bu kadar yüksek beklemiyordum, onu da ekolayzır ayarı yaptıktan sonra düzelttim.
Sporda kullanmak istiyorum ben. Sizce terleme durumunda vs zarar görür mü?

Teşekkür ederim yorumunuz için . Bass yüksek dediğiniz için biraz çekingenlik oluştu şuan ama biraz daha araştırayım

Anker'lere göre düşük bası var, uygulama üzerinden ekolayzır ayarı yapıp bunu düzeltebilirsiniz. Büyük bir sorun değil.
Yok hocam o yüzden demedim bassları bu kadar yüksek beklemiyordum demişsiniz o yüzden dedim. Ben genelde akustik metal vs dinliyorm. Vokal ve enstrüman sesleri büyük ihtimal boğulur basslar altında o yüzden dedim

Geri
Yukarı