Çözüldü Source Film Maker "document was not opened" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lachin Eke

Hectopat
Yer
Ahıska
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Source film maker "document was not opened" hatası.
Merhaba arkadaşlar. Steam atölyesinden indirdiğim animasyon Source film maker programında açılmıyor.
İndirilen içerik: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=671643151&searchtext=
Hatanın tamamı:

1706611098590.png

@Turgineer

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öğeye 2019'dan beri yorum yazılmamış ve yazan son yorum, modu açamamak ile alakalı.

Yinede, bu modun tam bir animasyon olmadığını ve sadece Spy için yapılmış (taunt benzeri) bir vücut hareketi dosyası olduğunu biliyorsunuz değil mi? Yani harita seçme kısmından açmaya çalışmayın.
Öğeye 2019'dan beri yorum yazılmamış ve yazan son yorum, modu açamamak ile alakalı.

Yinede, bu modun tam bir animasyon olmadığını ve sadece Spy için yapılmış (taunt benzeri) bir vücut hareketi dosyası olduğunu biliyorsunuz değil mi? Yani harita seçme kısmından açmaya çalışmayın.

Çözüm

Teşekkürler. Bana hazır animasyon paketi verebilir misiniz peki? Ne yapıldıklarını öğrenmek istiyorum.

Bana hazır animasyon paketi verebilir misiniz peki? Ne yapıldıklarını öğrenmek istiyorum.
SFM'yi açtığınızda karşınıza çıkan küçük sekmede Recent Session kısmıma bakın, orada "Meet the" serisinden üç animasyon var.

1706615783780.png

Geri
Yukarı