Rehber Spider-Man 2 226TL!

403377

Hectopat
Merhaba! Bugün size Spider-Man 2'yi nasıl 226TL'ye alacağınızı anlatacağım. Gelen kodu çalıştırmak için Japonya hesabınızın olması lazım. İlk olarak bunu yapacağız.

1- Kullanıcı Ekle - Başlayın - Hesap oluşturun seçeneğine basın.

2- Ülke veya Bölge kısmından Japonya'yı seçeceksiniz. Burası çok önemli. Tercih edilen dil Japonca olacak, korkmayın sadece PS Store vs. Japonca; arayüz Türkçe.

3- Gün - Ay - Yıl, Hesabınızın çalınması olası. Bunu bilmenizde fayda var. Benim önerim burayı 1-12-2000 yapmanız daha akılda kalıcı. Burayı not etmenizde fayda var.

4- E-Posta ve şifre. Hangi E-Posta, Şifreyi kullanıyorsanız girin. Fark etmiyor.

5- Ad Soyad burası da fark etmiyor istediğinizi girin.

6- Şehir, Eyalet ve İl, Posta kodu. Şehir, Eyalet ve İl kısmını Tokyo seçin. Posta koduna 1060043 yazın.

7- Çevrimiçi kimlik, bu da fark etmez istediğinizi girin.

8- Eneba üzerinden aldığınız kodu girin.

Hesabı açtığınız zaman Eneba üzerinden aldığınız kodu girin. Kodu girmek için PS Store'u açın, Sağ üstteki 3 nokta ikonuna basın, En üstteki 2. Seçeneği seçin ve kodunuzu girin. Bundan sonra keyifle Spider-Man 2'yi oynayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa yazmayı unutmayın.

Ana hesabınızdan Spider-Man 2 oynamak isterseniz: Yeni açtığınız Japonya hesabından ayarlara girin, Kullanıcılar ve Hesaplara basın, Diğer kısmına gelin ve Çevrimdışı oynamayı etkinleştirin.

Bu konuyu açmama yardımcı olan PS5 Spider-Man 2 196 TL! Hocama teşekkür ederim. Onun sayesinde bu rehberi hazırladım.

Eneba Spider-Man 2 linki:

Rabbit Games üzerinden sorunsuzca alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra Display the Key seçeneğine basın ve PS Store'dan Kod'u aktif hâle getirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu oyun özelinde değil ama, Türkçe alt yazı veya dublajı olan bir oyunu Japon PSN'inden alırsak dili Türkçe ayarlayabiliyor muyuz?

Hocam bu oyun özelinde değil ama, Türkçe alt yazı veya dublajı olan bir oyunu Japon PSN'inden alırsak dili Türkçe ayarlayabiliyor muyuz?

Hayır ayarlanmaz oyun bölgelere göre kodları mevcut ayrıca Spider-Man 2 de Türkçe yok Türkiye'den alırsanda. Japon sayfasında İngilizce ve Japonca var yazıyor dil olarak sadece

Aklıma takılan tek yer neden kendi doğum tarihimiz değil de başka bir doğum tarihini yazıyoruz bunun bir önemi var mı ?

Ve ayrıca benim şuanda PS5'im yok bu işlemleri bilgisayar üzerinden playstation.com'dan hesap oluşturarak yapabilir miyim bir sorun yaşatır mı ?

Aklıma takılan tek yer neden kendi doğum tarihimiz değil de başka bir doğum tarihini yazıyoruz bunun bir önemi var mı ?

Ve ayrıca benim şuanda PS5'im yok bu işlemleri bilgisayar üzerinden playstation.com'dan hesap oluşturarak yapabilir miyim bir sorun yaşatır mı ?
Eğer şifreni unutursan değiştirmek için doğum tarihini soruyor rastgele yapmamakta fayda var. PS5 olmadan da bu işlemi yapabilirsin.

Aklıma takılan tek yer neden kendi doğum tarihimiz değil de başka bir doğum tarihini yazıyoruz bunun bir önemi var mı?

Ve ayrıca benim şu anda PS5'im yok bu işlemleri bilgisayar üzerinden playstation.com'dan hesap oluşturarak yapabilir miyim bir sorun yaşatır mı?

PS5 olmadan yapabilirsin. Eğer hesabın çalınırsa sana doğum tarihini soruyorlar. Doğum tarihini bilmenin faydası var. 18+ iseniz gerek yok rastgele doğum tarihine.

PS5 olmadan yapabilirsin. Eğer hesabın çalınırsa sana doğum tarihini soruyorlar. Doğum tarihini bilmenin faydası var. 18+ iseniz gerek yok rastgele doğum tarihine.
Anladım doğum tarihini kendi doğum tarihimi yapacağım sadece rastgele yapmanın belirli bir sebebi mi var acaba diye sorgulamıştım onun dışında çok yardım edici bir rehber olmuş teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı