Spor programım iyi mi?

NamesiS5050

Centipat
Daha fazla  
Bir spor programı oluşturdum, 13 yaşındayım ama 1.5 yıllık ve hala devam ettiğim süre az gibi de gelse bana çok şey katan geçmişim var ve aklımda program paylaşıyorum. İstediğim değerlendirmeniz.

Pazartesi: Üst, alt, yan tüm karın kası bölgeleri.
Salı: Boş gün(yaparsam iyi olacak şeyler varsa önerin kardiyo falan form kaybetmeyeyim bir gün de olsa)
Çarşamba: Tüm bacak.
Perşembe: Boş gün (yaparsam iyi olacak şeyler varsa önerin kardiyo falan form kaybetmeyeyim bir gün de olsa)
Cuma: Kol, göğüs.
Cumartesi: Boş gün(yaparsam iyi olacak şeyler varsa önerin kardiyo falan form kaybetmeyeyim bir gün de olsa)
Pazar: Omuz, sırt.

Yulaf gibi sporcu yiyecekleri vardır tarif önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Salı: Göğüs - Biceps
Perşembe: Sırt - Triceps
Cumartesi: Bacak - Bilek veya karın
Pazar: Omuz - Karın veya bilek

Benim programım böyle. Haftada 4 gün ideal zaten ama bence karın için ayrı bi gün atamayın ve kolu 2'ye ayırın. Tabii bu sporu 1-2 yıldır düzenli yapan hocalarım daha iyi tavsiyeler vereceklerdir benimkiler bunlar.

Bir spor programı oluşturdum, 13 yaşındayım ama 1.5 yıllık ve hala devam ettiğim süre az gibi de gelse bana çok şey katan geçmişim var ve aklımda program paylaşıyorum. İstediğim değerlendirmeniz.

Pazartesi: Üst, alt, yan tüm karın kası bölgeleri.
Salı: Boş gün(yaparsam iyi olacak şeyler varsa önerin kardiyo falan form kaybetmeyeyim bir gün de olsa)
Çarşamba: Tüm bacak.
Perşembe: Boş gün (yaparsam iyi olacak şeyler varsa önerin kardiyo falan form kaybetmeyeyim bir gün de olsa)
Cuma: Kol, göğüs.
Cumartesi: Boş gün(yaparsam iyi olacak şeyler varsa önerin kardiyo falan form kaybetmeyeyim bir gün de olsa)
Pazar: Omuz, sırt.

Yulaf gibi sporcu yiyecekleri vardır tarif önerebilirsiniz.

Karını off günlerde çalış omuzu tek çalış kolu da göğüse ve sırta dağıt bence vücut yorgunluğu fazla oluyor çünkü büyük bölge çalışınca sırt gibi ondan omuzdaki performansını etkiliyebilir.

Geri
Yukarı