Spor salonuna giderken ne götürülmeli?

İlk defa spor salonuna gidiyorum, ne götürmeliyim? Ne giymeliyim? Veya ekstra yapmam gereken bir şey varsa yardımcı olur musunuz?
Ben spor yapacağım kıyafetler ile gidiyorum spora. Antrenman çıkışı sadece T-shirt değişip eve geliyorum evde duş alıyorum. Zaten yürüdüğüm için sıkıntım da olmuyor. Su - Yedek T-shirt ve eşofman birde havlu yeter.

ilk zamanlar orda giymek icin spor ayakkabı götürüyosun bi zaman sonra yorucu bi hal alıyor götürmemeye başlıyosun salonlarda bu kuraldır ama kimse kimseye karışmaz salonun %90 ı dışarıdan geldiği ayakkabı ile spor yapar, havlu 1 L su , deodorant yeterli olur.

İlk defa spor salonuna gidiyorum, ne götürmeliyim? Ne giymeliyim? Veya ekstra yapmam gereken bir şey varsa yardımcı olur musunuz?
Su (büyük bir su matarası alırsan rahat edersin), Temiz ayakkabı, yedek kıyafet, havlu ( iki tane al birini aletleri kullanırken üstüne atarsın öbürünü çıkışta terini silmek için kullanabilirsin), deodorant.

Ne olur ne olmaz fazladan kıyafet, havlu, su, eski kullanmadığın bir ayakkabı (yenide olur fark etmez ama pislenip patlayabilir bu yüzden). Başka ne gerek varsa antrenörünüz ile konuşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı