Sporda 2. ayda protein tozu kullanmaya başlanılmalı mı?

dalali

Zeptopat
Daha fazla  
Günlük protein ihtiyacımı doğru dürüst alamıyorum. Bazen hiç alamıyorum. Bazen yeterli alıyorum. Bazen de hiç alamıyorum ve babama sordum ve kendisi karaciğerime böbreğime zarar geleceğini söylüyor(doktor). Arkadaşımın babası bir şey olmayacağını söylüyor(o da doktor). Ne yapayım?

Günlük protein ihtiyacımı doğru dürüst alamıyorum. Bazen hiç alamıyorum. Bazen yeterli alıyorum. Bazen de hiç alamıyorum ve babama sordum ve kendisi karaciğerime böbreğime zarar geleceğini söylüyor(doktor). Arkadaşımın babası bir şey olmayacağını söylüyor(o da doktor). Ne yapayım?

Protein tozu yerine şu anlık yemene dikkat etsen daha fayda alırsın bence.

Günlük protein ihtiyacını karşılayamıyorsan eğer evet protein tozu takviye için kullanılabilir. Ama bana kalırsa beslenmene daha iyi dikkat edersen ekstra protein tozu kullanmana gerek kalmaz. Ayrıca bu tip takviye edici gıdalar insan sağlığına pek olumsuz etkisi olmaz. Bazı doktorlar hastalarına protein tozu kullanmasını dahi söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı