Spotify hesabı çalındı

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
5 Kasım 2023 tarihinde açmış olduğum konudada aynı sorunu yaşamıştım ve bu olay tekrar yaşandı. Bu e-posta adresimi "efe***[email protected]" olarak değiştiler. Şuan hesabımda giriş yapılı vaziyetteyim fakat hiçbir şekilde müdahale edemiyorum. Bunun kaynağı nedir? Hesabımda premium olmamasına rağmen ısrarla çalıyorlar. Bir çözümü varmıdır?

5 Kasım 2023 tarihinde açmış olduğum konuda da aynı sorunu yaşamıştım ve bu olay tekrar yaşandı. Bu e-posta adresimi "efe***[email protected]" olarak değiştiler. Şu an hesabımda giriş yapılı vaziyetteyim fakat hiçbir şekilde müdahale edemiyorum. Bunun kaynağı nedir? Hesabımda premium olmamasına rağmen ısrarla çalıyorlar. Bir çözümü var mıdır?

Aynı maile sahip kişi benim hesabımıda çaldı, daha doğrusu benim mailime kayıtlı olan arkadaşımın hesabını, nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bir şekilde çalıyorlar. Canlı desteğe ulaşın, İngilizce şekilde yazarak durumu anlatın. Ben sadece mailimi yazarak durumu düzelttim. 10 dakika bile sürmedi.

5 Kasım 2023 tarihinde açmış olduğum konuda da aynı sorunu yaşamıştım ve bu olay tekrar yaşandı. Bu e-posta adresimi "efe***[email protected]" olarak değiştiler. Şu an hesabımda giriş yapılı vaziyetteyim fakat hiçbir şekilde müdahale edemiyorum. Bunun kaynağı nedir? Hesabımda premium olmamasına rağmen ısrarla çalıyorlar. Bir çözümü var mıdır?

Garip olan şey pre olmayan hesabı neden çalıyorlar? Cihazında virüs olup olmadıgını kontrol eder misin?

Garip olan şey pre olmayan hesabı neden çalıyorlar? Cihazında virüs olup olmadıgını kontrol eder misin?
Hocam şimdi hangi cihazı kontrol etmem lazım. Televizyonda var, 3 telefonumda var, laptopda var. Önceden de pre yoktu turuncu Minecraft sunucusundan şüphelendim veri açığı yapmış heralde tekrardan şimdide aynı sorundan olabilir mi diye düşünüyorum.

Hocam şimdi hangi cihazı kontrol etmem lazım. Televizyonda var, 3 telefonumda var, laptopta var. Önceden de pre yoktu turuncu Minecraft sunucusundan şüphelendim veri açığı yapmış herhalde tekrardan şimdi de aynı sorundan olabilir mi diye düşünüyorum.

Bilmiyorum ama Minecraft sunucusu ne alaka? Son oyuncu ve Cr'den bahsediyorsan bir şey olmaz.

Hocam şimdi hangi cihazı kontrol etmem lazım. Televizyonda var, 3 telefonumda var, laptopda var. Önceden de pre yoktu turuncu Minecraft sunucusundan şüphelendim veri açığı yapmış heralde tekrardan şimdide aynı sorundan olabilir mi diye düşünüyorum.
Veri açığı değil bilgisayarında RAT var aynı eleman benimde hesabı çaldı. kullandıkları mail adresi geçici mail adresi değil kendilerinin oluşturdukları webmail adresi Spotify hesabını ele geçirdikleri bot bilgisayarlarla streaming yaparak para kazanıyorlar. Malwarebytes ile tam tarama yapın ve çıkanları silin.

Bugün aynısı bana da oldu desteğe yazdım hemen düzelttiler.

Veri açığı değil bilgisayarında RAT var aynı eleman benimde hesabı çaldı. kullandıkları mail adresi geçici mail adresi değil kendilerinin oluşturdukları webmail adresi Spotify hesabını ele geçirdikleri bot bilgisayarlarla streaming yaparak para kazanıyorlar. Malwarebytes ile tam tarama yapın ve çıkanları silin.
Hocam halbuki Malwarebytes ücretli versiyon kullanıyordum gelse haberim olur ama yinede bir tarama yapayım

Bugün aynısı bana da oldu desteğe yazdım hemen düzelttiler.
Sorunu bende o şekilde çözdüm diğer arkadaşlar gibi rat olabilir dediler bakacam işte.

Geri
Yukarı