Spotify kendi kendine müzik açıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ternobitli

Centipat
Daha fazla  
Bugün Spotify kullanırken Spotify kendi kafasına göre şarkı açmaya başladı ve nedeni bilmiyorum. Hesabım hacklenmiş ya da bir hata olabilir mi?

Farklı bir cihazdan da oturum açtıysanız bir başkası sizin cihazınızdaki oturumdan şarkı açıp size küçük bir şaka yapıyor olabilir.
Spotify kullanmıyorum ve bu sistem hala aynı mı bilmiyorum, ama yıllar önce birinin cihazında öyle ufak bir şaka yapmışlığım var, Tanrı Dağı şarkısını açıp duruyordum.
Tabii hacklenme durumu da muhtemel.

Başkası tarafından kullanabiliyor olabilir.
olabilr niye diğer sorarsan bir gün google hesabımı şifresini çalmışlardı zar zor kurtardım ama şifreyi değiştirdiğim halde yine bişeyler var gibi çünkü youtube webte arada sırada kafayı yiyiyor ama sadece googlede olmuyor bilgisyarımdada bazen oluyor mesela bir kaç gün önce yaşadım
nasıl desem bilgisayar kapalı olduğu halde(gün boyu) dosylarımın yerleri değişmişti bilemiyorum bilgisayarda casus yazılım olabilir gibi geliyor ama google hesabım çalındıktan sonra başladı açıkçası benim pcde korsan oyun bulunmuyor yada ne biliyeim korsan uygulamam herşey satın alınmış orjinal programlar yani düşünüyorumda kuzenimin pcden kendi hesabıma giriş yapmıştım ve o pcde çok fazla korsan uygulamalar ve oyunlar bulunuyordu büyük ihtimalle kuzenim pcden bilgisayarıma casus yazılım sızmış olabilir niye diye sorarsan bir kaçgün sonra google hesabı elden gitti ama hesabı aldık ama anormal olaylarda hesabım çalındıktan sonra başladı. yani bence bir casus yazılım var gibi geliyor ama bulamıyorum malberbytesta ve windowsta bilgisayarı tam tarattım yüksek tehlikeye sahip olmayan 2 dosya buldu o da bir oyunun kayıs dosyası gibi birşeydi herhalde onu virüs sandı diye bıraktım. yani bence kuzenim pcden bulaşmış olabilir sence ordan bulaşmış olabilirmi?

Farklı bir cihazdan da oturum açtıysanız bir başkası sizin cihazınızdaki oturumdan şarkı açıp size küçük bir şaka yapıyor olabilir.
Spotify kullanmıyorum ve bu sistem hala aynı mı bilmiyorum, ama yıllar önce birinin cihazında öyle ufak bir şaka yapmışlığım var, tanrı dağı şarkısını açıp duruyordum.
Tabii hacklenme durumu da muhtemel.

Bak oda olabilir ama dediğim gibi kuzenimin bilgisayarı dışında başka yerde hesabım yoktu bu arada oradaki hesabıda kapamıştım yani onun olması zor gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı