Spotify çalma listemde olmayan şarkıyı açıyor

Çalma listeme gidip karışık çal yap dedim ama bu Spotify çalma listemde olmayan şarkıları çalıyor. Mobil Spotify'dan bahsediyorum. Çalma listemde sadece sevdiğim şarkılar var ama bu Spotify bir iki şarkı sonra gidip çalma listemde olmayan şarkıyı çalıyor ve aşırı sinir bozucu bir durum. Bunu nasıl düzeltirim?
bu arada diğerlerinin dediğiyle alakası yok yanlışlıkla çalma sırası yaptıysanız o durum olur bendede haberim olmadan çalma sırası yapmışım sildim sırayı şimdi düzeldi

Aynı sorun bende de vardı, şu şekilde çözdüm; büyük ihtimalle sevdiğiniz bir play listi sıraya ekle seçeneğine tıklamışsınız zamanında ki ben böyle bir şey yaptıktan sonra bu sorunla karşılaştım.

Öncelikle istediğiniz çalma listesinden bir şarkı açın, çalan şarkının üstüne tıklayın, ekranda sadece o şarkı bulunsun. Sağ alt tarafta 3 çizgi olan bir şekil var oraya tıklayın, orada zaten dinlediğiniz şarkıdan sonra çalacak şarkıların listesi çıkıyor. Liste çalma listenizde olmayan şarkılarla doluysa listeyi temizle diye bir seçenek çıkması gerek, ona bastığınızda tüm sorun çözülür.
Heykeline beton yetmez.

Keşke benim de öyle bir problemim olsa. Ben de bana rastgele şarkı çalmasını/önermesini istiyorum ama beceremiyorum. Çok nadiren arada bir denk geliyor süper oluyor. Ama nasıl olduğunu bilmediğimden aynı şeyi tekrar yapamıyorum.

Bende de aynı sorun var şu an. Çözebildiniz mi? Bana da yardımcı olursanız sevinirim.
biraz geç oldu ama çözdüm. rastgele playlistine gir sonrasında playlist oynatma tuşuna bas
ona bastıktan sonra şarkı geçme butonuna sürekli tıklamaya başla ordaki şarkıları çalana kadar tekrar et bunu.

Bende de aynı sorun var şu an. Çözebildiniz mi? Bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Ben çözdüm playlistine aç oynat tuşuna tıkla sonra şarkı geçme tuşuna sürekli tıkla oradaki şarkıyı çalana kadar bekle.

Aynı sorun bende de oldu. İlk olarak telefondan Spotify hesabımı açarak çalma listesini açtım.
Daha sonra bilgisayarıma geçerek şarkıyı buradan dinlemeye devam et dedim. Bu işlemlerden sonra bir daha olmadı bende.

Listene gir. Sonra sağ alt köşede liste var. Sıradakiler diye görürsün zaten. Orada sıradaki şarkılar çıkacak. Sağ üste sırayı temizle var. Bas ve sadece listendekiler kalır. Rica ederim.

Aynı sorun bende de vardı, şu şekilde çözdüm; büyük ihtimalle sevdiğiniz bir play listi sıraya ekle seçeneğine tıklamışsınız zamanında ki ben böyle bir şey yaptıktan sonra bu sorunla karşılaştım.

Öncelikle istediğiniz çalma listesinden bir şarkı açın, çalan şarkının üstüne tıklayın, ekranda sadece o şarkı bulunsun. Sağ alt tarafta 3 çizgi olan bir şekil var oraya tıklayın, orada zaten dinlediğiniz şarkıdan sonra çalacak şarkıların listesi çıkıyor. Liste çalma listenizde olmayan şarkılarla doluysa listeyi temizle diye bir seçenek çıkması gerek, ona bastığınızda tüm sorun çözülür.
Çok sağol dostum

Çok sağol dostum 🙏

Geri
Yukarı