Spotify Müzikleri Başka Hesaba Aktarma

enesenol

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Spotify yeni kampanya başlatmış daha önce premium kullanmayan hesaplara ilk üç ay 1 Tl ücret alıyorlarmış sadece.

Bende yeni hesap kurup üç aylık kampanyayı başlattım.
Ama ilk hesabımdaki sadece çalma listestelerine ulaşabiliyorum.
Sorun da bu işte, şarkıları nasıl atabilirim acaba ?

Arkadaşlar Spotify yeni kampanya başlatmış daha önce premium kullanmayan hesaplara ilk üç ay 1 Tl ücret alıyorlarmış sadece.

Bende yeni hesap kurup üç aylık kampanyayı başlattım.
Ama ilk hesabımdaki sadece çalma listestelerine ulaşabiliyorum.
Sorun da bu işte, şarkıları nasıl atabilirim acaba ?
Şarkılara gelip bir tanesini seçip ctrl+a yapın ve hepsi seçilsin, daha sonra bir tanesine sağ tık yaparak yeni çalma listesi yapın. Zaten o playliste onların hepsi gelmiş olacaktır. Diğer hesaptanda o çalma listesini takip edin veyahut o çalma listesini ctrl+a yaparak seçin tümünü yine daha sonra ctrl+c yapın ve şarkılara gelio ctrl+v yapın :).

Şarkılara gelip bir tanesini seçip ctrl+a yapın ve hepsi seçilsin, daha sonra bir tanesine sağ tık yaparak yeni çalma listesi yapın. Zaten o playliste onların hepsi gelmiş olacaktır. Diğer hesaptanda o çalma listesini takip edin veyahut o çalma listesini ctrl+a yaparak seçin tümünü yine daha sonra ctrl+c yapın ve şarkılara gelio ctrl+v yapın :).
Teşekkür ederim. Aynen öyle yaptım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı