Spotify Premium alınır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Spotify Premium almayı düşünüyorum da yılbaşından önce. Sizce alınır mı? Papara ile ödemeyi düşünüyorum. Çıkardığı ses yüksekliğinden memnun değilim maalesef. Yüksek kaliteye alınca da Premium istiyor. Sizce yüksek kaliteye alınca ses seviyesi artar mı? Yani kısacası Spotify Premium iyi midir, alınır mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Spotify Premium almayı düşünüyorum da yılbaşından önce. Sizce alınır mı? Papara ile ödemeyi düşünüyorum. Çıkardığı ses yüksekliğinden memnun değilim maalesef. Yüksek kaliteye alınca da Premium istiyor. Sizce yüksek kaliteye alınca ses seviyesi artar mı? Yani kısacası Spotify Premium iyi midir, alınır mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Premium kesinlikle alınır parasının hakkını veriyor, ben ses kalitesinde vs. fark göremedim.

Bana arada 3 aylık 20 TL gibi teklif veriyor o zaman alıyorum onun dışında YouTube Premium aldığım için gerek olmuyor. YouTube'u çok fazla kullanıyorsanız YouTube Premium öneririm.

YouTube Music daha iyi bence Spotify dan.

Geri
Yukarı