Çözüm Spotify uygulaması çalmayı durduruyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Ali Gündüz

Prodüksiyon Sorumlusu
Merhabalar. Kısa bir süre öncesine kadar Android telefonumda kullandığım Spotify uygulaması, belli bir süre sonra kendini kapatıyordu.
Biraz araştırma sonucunda problemin, uygulamanın kendisini uyku moduna almasından kaynaklandığını fark ettim. Bu sorunu gidermek için Android telefonunuzda ayarlar>uygulamar> Spotify'ı seçin ve ekran görüntüsünde de göreceğiniz gibi, 'arka plan etkinliğine izin ver' seçeneğini aktif edin.

Screenshot_20210201-111422_Settings.jpg
Screenshot_20210201-111428_Settings.jpg

Merhabalar. Kısa bir süre öncesine kadar Android telefonumda kullandığım Spotify uygulaması, belli bir süre sonra kendini kapatıyordu.
Biraz araştırma sonucunda problemin, uygulamanın kendisini uyku moduna almasından kaynaklandığını fark ettim. Bu sorunu gidermek için Android telefonunuzda ayarlar>uygulamar> Spotify'ı seçin ve ekran görüntüsünde de göreceğiniz gibi, 'arka plan etkinliğine izin ver' seçeneğini aktif edin.

Eki Görüntüle 861072Eki Görüntüle 861073
Yararlı olmuş. Elinize sağlık şimdi açacağım. Bende diyorum bu neden kapatıyor birkaç şarkıdan sonra 😄.

Geri
Yukarı