Gıda Starbucks Toffee Nut Latte Kahve Karışımı 4x23 Gr (1 Kutu) 39.90 TL

Her şeyi geçtim de bunun bir kaynağı var mı? Nescafe tarafından ya da Starbucks tarafından yazılmış? Nereden biliyoruz?

Nestle üretiyor bunları arkasında yazıyor direk. Bunun tadını bilmiyorum ama mocha ve bir tane daha denemiştim kötü gelmişti tadı Jacobs daha güzel geliyor bana.
Sitede de yazıyor üreticisi.
1707150928096.png

Starbucks'un hazır toz kahvelerinin tadı berbat asla almanızı önermem gidin jacobs, kahve dünyası, tchibo vs alın bin kat daha iyidir.

Bakın ben kahve seven biriyim zorda kalsam Nescafe'nin 3ü1 arada berbat kahvesini bile içerim fakat bu starbucks'un toz kahvesi o kadar rezalet ki midemi bulandırıyor içerken o derece nefret ediyorum. Sonuç olarak almayın.

Son düzenleme:
Hocam denediniz mi acaba? Ona göre sipariş vereceğim, sizden haber beklemekteyim.
Benim de bugün elime ulaştı ve denedim. Fındıklı kahve çok sevmeyen birisi olarak beğendim fakat her insana hitap edeceğini düşünmüyorum. Tanesi 10 TL'ye denk geliyor, bence değer.

Benim de bugün elime ulaştı ve denedim. Fındıklı kahve çok sevmeyen birisi olarak beğendim fakat her insana hitap edeceğini düşünmüyorum. Tanesi 10 TL'ye denk geliyor, bence değer.
Sanırım sipariş vereceğim. Kahve gerek, ne zamandır içmiyorum. Diğer moderatör arkadaşın deneyimini alırsam kesinleştirmiş olurum.

Şeyi soracaktım 3'ü 1 arada gibi tat geliyor mu?

Veyahut ona yakın bir tat..

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım sipariş vereceğim. Kahve gerek, ne zamandır içmiyorum. Diğer moderatör arkadaşın deneyimini alırsam kesinleştirmiş olurum.

Şeyi soracaktım 3'ü 1 arada gibi tat geliyor mu?

Veyahut ona yakın bir tat..
Eğer 3'ü 1 arada gibi kahvelerden hoşlanmıyorsanız bu da sonuçta hızlı kahve, çok çok farklı bir şey beklememek lazım. Fındık aroması daha yoğun geliyor.

Hocam denediniz mi acaba? Ona göre sipariş vereceğim, sizden haber beklemekteyim.
Hocam, şu anda içerken yazıyorum.

Açıkcası çokta bir olayı yok, bana nedense tatsız tutsuz geldi tadı. Fındık aroması fazlasıyla geliyor, ben yanına çikolata aldım öyle tüketiyorum. Çok gerekli mi derseniz hayır, berki sütle yapılırsa daha iyi olur ben su ile yaptım pratik olması için.

Yeni konular

Geri
Yukarı