Steam 100 Mbps internet ile 2.5 MB/s ile indiriyor

iWonte

Decapat
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. Oyun indirirken daha önceden 13.5 MB/s hız alıyordum şimdi bu hız Max 2.5 MB/s ye düştü ama Görev Yöneticisi'nden 25 MB/s gözüküyor ben bu durumu anlamış değilim. Sorun neden kaynaklı onu da bilmiyorum. Aşağıya birkaç ek bırakıyorum oradan kontrol sağlarsanız.
Bu arada internetim 100 mgps fiber internet.
Görev Yöneticisi'nden böyle gözüküyor:

Ekran Görüntüsü (116).png

ISS: TurkNet Speedtest sonucu:

Ekran görüntüsü 2024-05-10 235226.png

Steam'deki indirme hızım: Max 2.5MB görüyor bu ortalaması:

Ekran görüntüsü 2024-05-11 115000.png

Merhaba arkadaşlar. Oyun indirirken daha önceden 13.5 MB/s hız alıyordum şimdi bu hız Max 2.5 MB/s ye düştü ama Görev Yöneticisi'nden 25 MB/s gözüküyor ben bu durumu anlamış değilim. Sorun neden kaynaklı onu da bilmiyorum. Aşağıya birkaç ek bırakıyorum oradan kontrol sağlarsanız.

Eki Görüntüle 2192649

Eki Görüntüle 2192643

Eki Görüntüle 2192644

Steam'da sağ üst kısımdaki teker simgesinden indirme bölgesini Londra'ya da manchester e getir öyle bir dene.

5-6 Cihaz bağlı ama kullanmadığım cihazların Wi-Fi bağlantısını kesiyorum ve ayrıca herhangi bir yerden mesela chrome veya Başka bir yerden indirme yaptığımda 12 MB/s ve üstünü alabiliyorum. Çok garip sadece Steam da böyle bir sorun var herhalde.

Eki Görüntüle 2192649

Eki Görüntüle 2192643

Eki Görüntüle 2192644
Steam'in sorunu büyük ihtimalle. Çok kez 1 mbps hızda indirme yaptım. Birkaç saate düzelir.

Geri
Yukarı