Steam "Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." hatası

Konudan bağımsız bir şekilde 100 dolar eldiveni steamdan almak bana mantıksız geldi. Güvenmeyebilirsiniz ama bir çok skin satışı yapan websitesi var. Steamdan 100 dolar vereceğinize 65-75 dolar gibi rakamlara aynı eldiveni alabiliyorsunuz. Özel olarak cs2 içinde satılmıyorsa yada düşük miktarlı birşey değilse ben genelde 3. taraf güvenilir websiteleri üzerinden alışveriş yaparım. TR üzerinde Bynogame ve Gamesatış önerebilirim. Yurtdışı üzerinden de Browse and buy all CS2 skins & CS:GO skins bu site skin fiyatlarını karşılaştırıyor. Hayırlı forumlar dilerim.

Konudan bağımsız bir şekilde 100 dolar eldiveni steamdan almak bana mantıksız geldi. Güvenmeyebilirsiniz ama bir çok skin satışı yapan websitesi var. Steamdan 100 dolar vereceğinize 65-75 dolar gibi rakamlara aynı eldiveni alabiliyorsunuz. Özel olarak cs2 içinde satılmıyorsa yada düşük miktarlı birşey değilse ben genelde 3. taraf güvenilir websiteleri üzerinden alışveriş yaparım. TR üzerinde Bynogame ve Gamesatış önerebilirim. Yurtdışı üzerinden de Browse and buy all CS2 skins & CS:GO skins bu site skin fiyatlarını karşılaştırıyor. Hayırlı forumlar dilerim.
Onları çok araştırdım ama scam riski olmadan almak bana dahada mantıklı geliyor

Mağaza kullanıcılarının sattığı ilanlar var ve direk sitelerin kendi sattıkları var. Her 2 durumda da başarılı işleme sahip olan site/kullanıcı üzerinden işlem sağladığınızda sıkıntı yaşamazsınız. Sahibinden bir ürün alırken parayı sahibinden üzerinden göndermek gibi düşünün aracılık sağladıkları için sıkıntı yaşama ihtimaliniz %1 gibi birşey.
Onları çok araştırdım ama scam riski olmadan almak bana dahada mantıklı geliyor

Çok bekletmiyorlar hocam 24 saat içinde cevap vereceklerini düşünyorum.
Steamden cevap geldi
"Hesabınızda olağandışı bir aktivite tespit ettik ve geçici olarak kilitledik. Hesabınızda herhangi bir sorun olmadığını doğruladım ve uygulanan kısıtlamaları kaldırdım.

Oyununuz artık kütüphanenizde mevcut ve indirilip oynanabilir halde olacaktır.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Bu durumun tekrarlanmaması için hesabınıza not düşeceğim."

şöyle birşey yazıp banımı açmışlar destek olmaya çalışan herkese Teşekkür ederim :)

Steamden cevap geldi
"Hesabınızda olağandışı bir aktivite tespit ettik ve geçici olarak kilitledik. Hesabınızda herhangi bir sorun olmadığını doğruladım ve uygulanan kısıtlamaları kaldırdım.

Oyununuz artık kütüphanenizde mevcut ve indirilip oynanabilir halde olacaktır.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Bu durumun tekrarlanmaması için hesabınıza not düşeceğim."

şöyle birşey yazıp banımı açmışlar destek olmaya çalışan herkese Teşekkür ederim :)
Geçmiş olsun hocam, steam destek iyidir.

Geri
Yukarı