Çözüldü Steam en yakın ne zaman indirime girer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

408091

Decapat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi en yakın Steam indirimi ne zaman olur ben Fall Guys ve Euro Truck Simulator 2 almak istiyorum indirim ne zaman olacaksa tarihini de yazarsanız sevinirim ve bu alacağım oyunlar. Sizin söyleyeceğiniz indirimlerin içinde olur mu? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Büyük bir indirim olacak mı Fall Guys biraz pahalı geldide bana.
Hocam daha da düşüğe inebilir, ama geçen indirimde böyle oldu.
Size şunu söyliyeyim, Fall Guys almayın, leş gibi oyun. 20 saat oynadım, oynadığıma pişmanım. Bu saatten sonra Fall Guys alınmaz.

Hocam daha da düşüğe inebilir, ama geçen indirimde böyle oldu.
Size şunu söyleyeyim, Fall Guys almayın, leş gibi oyun. 20 saat oynadım, oynadığıma pişmanım. Bu saatten sonra Fall Guys alınmaz.

Peki Fall Guys yerine Secret Neighbor alsam olur mu yani Secret Neighbor nasıldır sıkar mı beni ya da sinirlendirir mi?

Peki Fall Guys yerine Secret Neighbor alsam olur mu yani Secret Neighbor nasıldır sıkar mı beni ya da sinirlendirir mi?
Valla hocam oyunu bilmiyorum da oynamadım, size tavsiyem Witcher 3 girerse onu alın, ya da CS oynuyorsanız envanter dizin, bazen alacak oyun kalmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı