Steam Far Cry Paketi Kütüphaneme Gelmedi

Mehmetcannn

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
17 saat önce Far Cry paketi aldım fakat hala kütüphaneme gelmedi. Ödeme işleminiz tamamlandı mesajı geldi. Bir çok arkadaşım aldı onlara hemen gelmiş. Steam'in sitesinde mağaza işlemlerinde oyun alımı hala bekleniyor diyor. Hiç bu kadar bekleyen biri oldu mu ? Olduysa oyunu geldi mi gelmedi mi ? Bilgi verir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İletişime geçtim yanıt bekliyorum, oyunun kampanyası 7.30 saat içinde bitiyor eğer yanıt gelmez ise kampanyadan yararlanabilecek miyim ?

İnternet bankacılığı üzerinden hareketlere bakarmısın. Böyle bir hareket gerçekleşmiş mi ? Gerçekleşmiş ise dekontu kesinle kaydet, tedbir amacıyla.

Benim de başıma geldi. Mobil ödeme ile oyun aldım. Operatör işleminiz tamamlandı diyor. Ödeme sırasında telefona mesaj yolluyorlar. Ödrmeyi onaylıyormusunuz diyorlar. Evet dedim sonra operatör işleminiz gerçekleşti dedi ama steam bir hata oluştu dedi ve hala mağaza işlemlerin de oyun beklemede gözüküyor.

Ben is Bankası ile işlem yaptım fakat olmadı, işlemi iptal ettim parami iade ettiler bu şeyi araştırdım para direk steam e değil steam den önce bynogame r gidiyor onlar alıp bize veriyormus, bende işlemi iptal ettim direk Teb kartım ile Steam den aldım saniyede oyunum geldi

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı