Steam hesabına bağlı, e-maili silinmiş Rockstar hesabına nasıl ulaşılınır?

Isenea Dieur Has

Centipat
Yer
Empire City
Durum biraz karışık gelmiş olabilir özetle anlatmaya çalışayım;

Steam hesabıma bağlı bir Rockstar hesabı var, şu an da bile aktif ancak bu hesaba giriş yapıp şifresini değiştiremiyorum çünkü bir hata yapıp bağlı e-maili sildim ve kod dolayısıyla gidemiyor. Hesapla ilgili tek bağım şu an da hesaba girip GTA IV'e girince Rockstar hesabının arayüzünü görmem. Onun dışında neler yapacağımı bilmiyorum, kesin ve net çözümler yapılır mı?

Bu hesabı tamamen alıp kurtarmak istiyorum veya şu anki Steam ile ilişkisini kesmek. Yıllardır içime dert olan bir sorun oldu bu, herkesten yanıtları bekliyorum şimdiden sağ olun.

Bu adrese İngilizce yazarak söylerseniz yardımcı olurlar hocam.
General Support dedikten sonra direkt sorunu anlatıyorum hocam o zaman?

Olayı tane tane açıkladım, detaylı şekilde yazdım bakalım. Şu an yanıt bekliyorum hocam.

Hocam nasıl bir cevap aldınız? Aynı sorun bende var ve Rockstar ticketi kadar saçma bir şey görmedim. Adamlara faturalarımdan Epic ID'me kadar attım fakat hesap senin değil diyorlar. 25 gündür açık olan ve hala cevap gelmemiş ticketım bile var. Sadece iletişime geçmek için 5-6 kere ticket açmak zorunda kaldım.

Hocam nasıl bir cevap aldınız? Aynı sorun bende var ve Rockstar ticketi kadar saçma bir şey görmedim. Adamlara faturalarımdan Epic ID'me kadar attım fakat hesap senin değil diyorlar. 25 gündür açık olan ve hala cevap gelmemiş ticketım bile var. Sadece iletişime geçmek için 5-6 kere ticket açmak zorunda kaldım.

Hiçbir yanıt gelmedi hocam ben de attığım ticketları sildim ve maile de daha bakmadım. Çok berbat bir sistemleri var Rocktar'ın.

Geri
Yukarı