Steam hesabının ilk mail adresi nasıl öğrenilir?

Daha fazla  
Merhaba geçen hafta Steam'den 12 yıllık bir hesap aldım ve satıcı bana ilk mail diye rambler.ru mail adresini verdi, hesapta hiç oyun oynanmamış ve hiçbir alım satım yapılmamış. Ben bu hesabın ilk mail olduğunu nasıl anlarım?

Steam desteğe hesabımı silmek istiyorum diyerek ticket atabilirsiniz. Orada ilk mail soruyor. Eğer doğruysa hesap 30 gün sonra silinecektir. Eğer yanlış ise silmeyecekleridr. Bu arada Steam'de hesap satın almanızı tavsiye etmiyorum. İlk sahipleri hesabını istediği zaman geri alabilir bunu hiçbir zaman unutmayın.

Merhaba geçen hafta Steam'den 12 yıllık bir hesap aldım ve satıcı bana ilk mail diye rambler.ru mail adresini verdi, hesapta hiç oyun oynanmamış ve hiçbir alım satım yapılmamış. Ben bu hesabın ilk mail olduğunu nasıl anlarım?

Bu hesaplarda genelde CD key aktiflestiriliyor sonra adam hesabı geri alınca Steam senden CD key istiyor kurtarmak icin hesap almayın. Giderse geri alamazsınız ilk maili bilseniz bile.

Merak ettiğimden soruyorum bir insan neden içi boş bir hesap satın alır? Tam bir saçmalık bence, hatta şahsen ben o hesaba giriş yaparken bile kendi hesabım olduğunu kendime inandıramam. Hep girerken garip hissederim.

Geri
Yukarı