Steam kredi kartı doğrulama sorunu

KreplinN

Hectopat
Merhabalar, ininal kartımdan Steam'e 690 TL yatırdım. Pazarda kredi kartınız doğrulanacak, 3 gün sonra pazar açılacaktır diye uyarı geldi. Bir de kartı onaylama tuşu vardı. Onaylaya bastım sonra benden 2 tane değer istedi. 2 kere para çektiler onları girdim ama sürekli yanlış dedi. 3 Hakkımda bitti. Paramın yanma olasılığı var mı?

Merhabalar, ininal kartımdan Steam'e 690 TL yatırdım. Pazarda kredi kartınız doğrulanacak, 3 gün sonra pazar açılacaktır diye uyarı geldi. Bir de kartı onaylama tuşu vardı. Onaylaya bastım sonra benden 2 tane değer istedi. 2 kere para çektiler onları girdim ama sürekli yanlış dedi. 3 Hakkımda bitti. Paramın yanma olasılığı var mı?
Paranız geri iade yatar steam üzerinden işlem yaptıysanız. Ama ilk defa böyle bir şey duyuyorum, daha önce hiç yaşamadım.

Genellikle para çekmez yatırıp onu isterler ama ilginç. Para yanmaz merak etme.
Kartı doğrulamak için 2 kere para çekimi yapıp kaç tl çektiklerini bana sordular. Ama döviz farkı olayı varmış o yüzden hatalı girmişim :) Param yanmaz ise sıkıntı yok sanırım. Başka bir problem çıkmaz ise 23 Haziranda kısıtlamam kalkacakmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı