Çözüm Steam Max Payne 3 ürün etkinleştirmede hata

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bob Smith

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'dan Max Payne 3 oyununu aldım ve yükledim. Oyunu etkinleştirmem gerekiyordu. Ben de Steam'ın verdiği anahtarı, oyunu etkinleştirme bölümüne yazdım ve ürün kodu geçersizdir diye bir hata aldım. Ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Çözümünü bilen var mı?

Steam'dan Max Payne 3 oyununu etkinleştiremedim. Ancak Max Payne 3 oyununu açtığımda Rockstar Games'e üye olmam gerekti. Ben de üye oldum ve ardından Steam'daki ürün anahtarı Rockstar Games Aktivasyon bölümünde çıktı. Ben de onaylayınca aktifleştirildiğine dair bir bildirim ekrana geldi. Oyun Steam'dan aktifleşmiyor. Ancak Rockstar Games'te aktifleştiğini gördüm. Sizce bir sorun çıkar mı?

Oyun Steam kütüphanende ise aktifleşmiştir. Sen zaten aktif olan ürün anahtarını Steam'e girip tekrar aktifleştirmeyi denemişsin. O ürün anahtarını göstermesinin nedeni Social Club üzerinden bir etkinleştirme gerekmesidir. Bunu da başarıyla tamamlamış ve oyunun etkinleşmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı