Steam oyun hesabı alınır mı?

Artık arkada mining yapılırken eğlenir arkadaşta. Güzel tavsiye gerçekten.
Bilgisayarımda 100e yakın programdan tut oyuna her türden crack var 1 virüs bile yok.

Evet? 25 TL'ye hesaplar var offline oynayabilir hiçbir şeyde olmaz?

Evet, 5'ten fazla kişinin hesaba girip tilt etmesini izleyin 25TL'ye. Hangi satıcı offline garantisi veriyor? Birçok kez offline hesap aldım, birden fazla kişi hesaba giriyordu:D sizde güvenilir diyorsunuz.

Evet, 5'ten fazla kişinin hesaba girip tilt etmesini izleyin 25TL'ye. Hangi satıcı offline garantisi veriyor? Birçok kez offline hesap aldım, birden fazla kişi hesaba giriyordu:D sizde güvenilir diyorsunuz.

Amacı o ya zaten hocam birden fazla kişi giriyor babasının hayrına satmıyor adam 25 TL'ye offline a alırsanız hesabı hiçbir şey olmaz.

Aylardır Spider-Man'li hesabım var oynuyorumda.

Bilgisayarımda 100e yakın programdan tut oyuna her türden crack var 1 virüs bile yok.

Tamamdır yahu. O zaman gidin yardım edin adama indirsin korsan. Bana ne ki.

Amacı o ya zaten hocam birden fazla kişi giriyor babasının hayrına satmıyor adam 25 TL'ye offline a alırsanız hesabı hiçbir şey olmaz.

Hocam tekrar söylüyorum,"tilt edici" Cyberpunk 2077 oynamak için offline hesap aldım sürekli tekrar giriş yapın hatasını almak tilt edici. Emin olun sizden daha fazla offline hesap kullandım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı