Steam sepeti yorumlama

Days Gone daha önce oynadım. Horizon da PS Plus'ta olduğu için oynarsam PS 5 üzerinden oynarım diye düşündüm.

Guardians of the Galaxy de PS Plus kütüphanesinde var?

Tüm bf serisini game pass üzerinden ea play ile oynayabiliyoruz. BF 2042 kesinlikle tavsiyemdir, 180 level' ım BF 1 den bile (ki çok iyi oyundur ama mekanikleri daha zor) daha çok sarıyor.

Benim gözümde hiçbir BF oyunu BF1'in verdiği aksiyon ve tatmini veremez. Hepsini oynadım, BF1'den iyisini görmedim.

Sepetteki oyunlari oynamamis olsaydim ve bu fiyata hepsini oynayacak olsaydim bu beni bayağı mutlu ederdi. Hepsi kendi icinde ayri ayri guzel oyunlar. Sirayla hepsini bitirirsin hocam uzun sure keyifli vakit gecirirsin. Sepeti cok begendim.

Souls serisine aşinaysanız ve ya kendinizi zorlamayı seviyorsanız Sekiro ve en önemlisi Elden Ring'i öneririm. Özellikle Elden Ring'in ilk indirimi ve büyük ihtimal bu fiyatlara kim bilir kaç yıl sonra satın alabileceğiz.

Merhaba,

Bu şekilde bir sepet yaptım. Çöp vs. dediğiniz varsa ya da farklı öneri olursa tekrar değerlendireceği

Eki Görüntüle 1844859

Artı olarak BF V ya da BF 2042 almayı düşünüyorum. Şu an EA Pro üzerinden BF V multi olarak oynuyorum. Ama her ay 150 lira vermek fazla geldi EA Pro'ya. Çünkü yakın zamanda başka bir oyun oynamayacağım ordan. BF 2042 mi almamı önerirsiniz BF V mi?
gayet güzel resident evil 7 yide öneririm oynamadıysan 80tl civarıydı suan

Geri
Yukarı