Steam topluluk banı yedim

• Konuyu başlatan CYX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 132

CYX

Decapat
Daha fazla  
1715210112874.png

1715210241420.png

Bunu nasıl kaldırabilirim kısıtlayamı kaldırmam için secenekler var ama girince göstermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Key kullanarak oyun almış mıydın?

Bu durumda Steam Destek bileti açman ve cevap beklemen dışında yapabileceğin bir şey yok. Desteğe mesaj atın ve durumu anlatın. Eğer hatalı ise açılır.

Almıstım da 5 6 ay oluyor key alalı.

Key'i nereden aldıysan ödeme bilgileri ve Key'i satan yer duruyor mu? Sebep sanki buymuş gibi geliyor bana.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240509-182938_Steam.jpg
    Screenshot_20240509-182938_Steam.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 17
Kullanmadıgım kartların bilgilerini istiyorlar.

Kart çalıp, key alıyorlar. Sonra sana satıyorlar vs vs. Türlü türlü dolandırıcılık var. Sende olan kartların bilgisini vermekten başka çaren yok gibi duruyor. Sadece kartları değil o kartlarla alışveriş yapılmış diğer Steam hesaplarınıda soruyor.

Kart çalıp, key alıyorlar. Sonra sana satıyorlar vs vs. türlü türlü dolandırıcılık var. Sende olan kartların bilgisini vermekten başka çaren yok gibi duruyor. Sadece kartları değil o kartlarla alışveriş yapılmış diğer Steam hesaplarınıda soruyor.

Bende ki kartların bilgilerini verdim de kabul etmediler.

Kart çalıp, key alıyorlar. Sonra sana satıyorlar vs vs. türlü türlü dolandırıcılık var. Sende olan kartların bilgisini vermekten başka çaren yok gibi duruyor. Sadece kartları değil o kartlarla alışveriş yapılmış diğer Steam hesaplarınıda soruyor.

Bende ki kartların bilgilerini verdim de kabul etmediler.

Verdigi kartlara iletisimim yok deyip Steam da kullandıgım kartların bilgilerini verdim 2038'den 1 aya indirdiler banı.

Kaldiramazsin ayni şey bende de var.

Yazdıkları bu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240511-064614_Steam.jpg
    Screenshot_20240511-064614_Steam.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Geri
Yukarı