Steam War Of The Wikings 0xc000007b Hatası

Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar,

War Of The Wikings oyununa girerken bu sorunu alıyorum. Diğer steam oyunlarımda sorun yok. Ekrana bir sürü hata kodu içeren bir bölüm çıktı. Fotoğrafdan bakabilirsiniz.

Monster Tulpar T7 V2.7
Windows 8.1 Pro

hata.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oraya daha önce bakmıştım da tam anlayamadım açıkcası. Ekranda bir sürü sorun var kafam karıştı.
Eki Görüntüle 56956

Rapor nasıl alacağım bilmiyorum fakat save dedim kaydettim. Diğer dediğinizi de yaptım save dedim. Buyurun link;

Dropbox - Desktop.rar

Dipçe: Dünde AC:Unity oyununda yapmıştı aynı sorunu. Fakat o steam oyunu değildi. Youtube'da bulduğum bir dosyayı indirip system32 ve syswow64 e atınca düzelmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baktım ama soruna neden olan dosya çıkmamış raporda. Ama tahminim eksik ya da yanlış sürüm DLL dosyaalrından kaynaklanıyor sorun. Siz bir de Process Explorer raporu paylaşın ama bu esnada şu ikisini kurup deneyin:

Bunların hepsini kurmuştum zaten. Dx kurarken;

''An internal system error occurred.
Please refer to dxerror.log and directx.log in your windows folder to determine problem. '' hatası verdi.

process explorer raporu bu sanırım ;
Dropbox - IEMonitor.exe.txt

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı